• Novinka

Ostružiny BIO (mražené)

99 Kč
99 Kč/za kus

Vysoce kvalitní ostružiny v bio kvalitě, které parádně osvěží jakoukoli snídani, ovocný salát, dezert či smoothie nebo poslouží jako zdravá svačinka. Díky šetrnému zamražení si zachovávají svou čerstvost, jsou tedy ideálním zdrojem cenných živin v průběhu celého roku.

 

Zjistit více ↓

O produktu

Když se řekne „jdeme na ostružiny”, většina lidí si nejspíš představí výlet do lesa. Pro čerstvé a lahodné ostružiny však už do lesa nemusíte, stačí se vydat do kuchyně. Naše bio ostružiny jsou ručně sbírány, tříděny, omývány a následně šetrně jednotlivě zamraženy, aby si udržely svou čerstvost a unikátní chuť i vůni. Díky tomu chutnají jako právě utržené a ponechávají si veškeré své cenné látky. 

Tyto lahodné ostružiny potěší nejen vaše chuťové pohárky, ale i vaše tělo. Vysoký obsah antioxidantů způsobuje, že mají silně protizánětlivý vliv na naše tělo, a díky obsahu rozmanitých bioaktivních složek mohou mít pozitivní efekt na snížení projevů některých duševních poruch.

Tyto bio ostružiny jsou v raw kvalitě (bez ošetření vysokou teplotou) a nejsou doslazovány. Pochází ze Srbska. 

Skladujte zmrazené při teplotě -4 do -18°C. Minimální trvanlivost je 2 roky od data výroby, je-li zboží uchováváno ve správných podmínkách. Po rozmrazení skladujte v teplotě do 5°C a spotřebujte do 4 dní. Po částečném rozmrazení je možné znovu zamrazit.

 

 

Objem: 250 g

Složení

100 % Bio ostružiny

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství