Zpět

Dárky, které pohladí duši a vyladí mysl

Necháváte shánění dárků na poslední chvíli? Zkuste to letos jinak a užijte si více pohody a klidu v předvánočním období. Připravili jsme pro Vás výhodné Vánoční balíčky, které podpoří zdraví a vitalitu, vouchery i seznam pár námi ověřených e-shopů, za které dáme ruku do ohně.

Asi každý někdy dostal dárek, který s ním ne tak docela rezonoval. Keramická soška, ozdoby na stěnu či jiné dekorace občas prostě nepadnou do vkusu. Ale co pak s tím? Skladování hromad nepotřebných věcí nám rozhodně neprospívá. Pojďme se vyhnout vzájemnému zatěžování mysli a prostředí ve kterém žijeme. 

Praktickým dárkem většinou nešlápnete vedle. A pokud navíc pohladí na duši, dodá radost a sílu, pak jsme všemi deseti pro. Pořiďte svým blízkým jeden z výhodných Vánočních balíčků Wild & Coco. Zabalili jsme do nich to, co bychom sami rádi dostali a čím určitě uděláme radost našim přátelům a rodinným příslušníkům.

Balíček pro zdraví, který potěší i babičku

Balíček pro zdraví máme ve dvou variantách. S čokoládovou granolou a čokoládovou pomazánkou a druhou pak s kešu pomazánkou a Jahodovo-quinovou granolou. Vhodná je i pro ty, kdo si hlídají příjem cukrů, neboť to jejich hladiny, na rozdíl od snídaně s vločkami, nenavyšuje. Obsahuje navíc kvalitní tuky, je bez přidaného cukru a přirozeně bez lepku.

Všechny naše Vánoční balíčky obsahují také Essential Protein, protože nám to zkrátka dává obrovský smysl. Samotné užívání sice požitek nepřináší, nicméně máme ověřeno, že kvalita života s pravidelnou suplementací roste. A o to nám jde. 

Essential Protein obsahuje základní aminokyseliny, které potřebujeme pro běžnou regeneraci organismu. Tablety jsou výborně vstřebatelné, podporují imunitu, mentální i kognitivní funkce, zažívání i náladu.

Udělejte radost sami sobě

Zajímáte se o zdravý životní styl a osobní rozvoj? Pak už vám nejspíš došlo, že sebeláska a starost o sebe je základ i pro úspěšné vztahy s druhými. Pojďte na to komplexně a vyzkoušejte, co s vámi udělá dvouměsíční suplementace Essential Proteinu. 

Balíček 3x velký Essential Protein je také vhodným dárkem pro všechny, kdo se stravují rostlinně. Podrobněji jsme se o něm rozepsali v jednom z našich nedávných blogových příspěvků.

A na konec něco pro všechny, kdo zkouší či již déle praktikují meditaci, biohackery a jiné nadšence. Biohacking balíček nicméně může potěšit a přimět k obrácení pozornosti dovnitř i úplné nováčky. S temnými brýlemi Mindfold a aplikací Synctution to totiž jde samo. Nemusíte k tomu mít speciální prsten, hodinky, nemusíte vůbec nic měřit. Stačí se položit do postele, nasadit brýle a ponořit se do 3D zvuků a relaxačních instrukcí, které prohlubují intuici. Celý proces podpoří i suplementace Essential Proteinu.

Český e-shopový sen či noční můra

Jsou jich tisíce. E-shopy jsou v Česku na všechno a občas je těžké vybrat pro nákup ten pravý. Zákaznická péče a celkové služby jsou totiž mnohdy na velmi špatné úrovni. I proto jsme dali hlavy dohromady a přinášíme seznam několika e-shopů, které možná neznáte.