Květnový kokosový detox SELF-LOVE

4 999 Kč
Balíček doručujeme v květnu

21denní zážitkový program, který probíhá od 9. do 29. května. Objevíte sebelásku, klid, svůj střed a čistou mysl.

  • První týden je přípravný, naučíte se několik užitečných technik. 
  • Druhý týden přichází řada na samotný detox založený na pití panenské kokosové vody, ananasové kokosové vody a šťávy z mladého ječmene. 
  • Třetí týden budete zapojovat své nové zážitky do Vašeho každodenního života a konzumovat fermentované potraviny por výrazné posílení Vašeho mikrobiomu. 

Self-love detox je zaměřený na obnovení proudu sebelásky. Na nalezení svého středu, srdce a radosti ze života. Detox je vhodný i při práci a rodinných povinnostech, potřebujete hodinu času denně a během detoxového týdne možnost více odpočívat. A pak už Vám stačí trocha místa v mrazničce a odvaha.

50 korun z každého prodaného balíčku půjde na dobročinné účely, účastníci se budou moci zapojit do výběru projektů.

 

Zjistit více ↓

O produktu

Proč se vyplatí dát si detox? Je to komplexní program, který pročistí Vaši mysl a nabije Vaše tělo novou energií. Poznáte několik nových oblastí životního stylu a naučíte se je efektivně využívat. A mezitím kokosová voda nabije Vaše tělo energií, pročistí žaludek i střeva, nastartuje zdravé spalování tuků a rozjasní pleť. 

Jak takový detox vypadá? Naučíte se dýchací cvičení, oil pulling, ponoříte se do meditací, přidáte do svého života více pohybu a naučíte se zbavit zbytečných stresorů ve Vašem životě. Pevnou stravu nahradíte na několik dní panenskou kokosovou vodou, raw kokosovou vodou s příchutí ananasu a mladým ječmenem. To jsou jen střípky – doporučujeme si nejdříve pečlivě prostudovat podrobné informace o kúře v sekci Detox  a na našem blogu

Každý den se dozvíte něco nového. Po 21 dnech dnech z toho to nejlepší převezmete do svého každodenního života.

Každý den strávíte programem zhruba hodinu času. Minimálně půlhodinu ušetříte tím, že nebudete jíst pevné jídlo, anebo ho v integrační fázi budete jíst méně. 

Vše potřebné k detoxu dostanete ve 2 dávkách - přípravný balíček na začátku kůry a balíček s "jídlem" v průběhu 1. týdne Vašeho programu.

Získáte přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, ve které budeme společně sdílet, jak jsme na tom.

2. týden programu pořádáme webinář, ve kterém se vzájemně podpoříme a autor detoxu Filip Říha odpoví Vaše dotazy.

NĚCO NAVÍC: Detoxikační kúru můžete věnovat jako dárek. Chcete-li věnovat jako dárek květnový detox, napište nám, poukázky připravujeme.

P.S.: detox je určen pro zdravé osoby. Máte-li zdravotní problémy, prosím, konzultujte detox se svým lékařem.

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství