Státní svátek 28.10. - Nedoručujeme a neodesíláme

Histabiotics 30 kapslí

999 Kč
999 Kč/za kus
Skladem, předpokládané doručení: pozítří
Možnosti dopravy

Probiotika pro snižování histaminu – 10 miliard účinných bakterií v každé kapsli

Spolehlivá cesta ke snížení dopadů alergie a histaminové či potravinové intolerance (senzitivity).

Zjistit více ↓

O produktu

Histamin je hormon, kterého mají mnozí z nás v těle více, než je potřeba. Obvykle se jeho zvýšená hladina pojí s různými alergiemi, potravinovými senzitivitami, histaminovou intolerancí a dalšími odchylkami od běžného zdravého stavu. Nadměrně vysoká hladina histaminu může následně způsobovat obtíže s trávením, vyrážky, otoky, kašel, kýchání, poruchy spánku a jiné potíže.

Histabiotics mohou harmonizovat Vaše zažívání dvěma způsoby:

Zmírnění existující alergie
Histabiotics dlouhodobě pomáhají snižovat histamin při již existující alergii, potravinové senzitivitě či histaminové intoleranci.

Podpora zdraví střev a snižování propustnosti střevní stěny
Histabiotics podporují obnovení střevní stěny a její udržení v optimálním stavu. Tím velmi pomáhají v řešení problémů s propustným střevem (takzvaným „leaky gut”), kvůli kterým mohou vznikat nové potravinové senzitivity.

 

Fungují jinak než běžná probiotika
Veškeré přátelské bakteriální kmeny pečují o zdraví našich střev, tím ale podobnost končí. Některé bakteriální kmeny ve střevech histamin produkují, jiné se naopak histaminem živí, čímž jeho hladinu pomáhají snižovat.

Běžně používané bakteriální kmeny – Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus – histamin vytváří, a proto většina fermentovaných výrobků hladinu histaminu navyšuje.

Histabiotics je unikátní směs 6 přátelských bakteriálních kmenů, které histamin naopak snižují. Dopřejte svému tělu tu nejlepší péči a dovolte přátelským bakteriím harmonizovat Vaše zažívání.

 

Stačí 1 až 2 kapsle denně
První týden začněte s jednou kapslí denně, ideálně ráno. Poté můžete dávkování zvýšit na dvě kapsle denně. Doporučujeme je užívat nalačno.

Jde z nich i fermentovat, nečekejte ale běžný jogurt
Tato bakteriální směs není primárně určena pro výrobu fermentovaných potravin. Histabiotics doporučujeme spíše k přímé konzumaci. Pokud ale chcete, můžete z nich zkusit vytvořit domácí alternativu jogurtu s velmi neobvyklou chutí.

Každá kapsle obsahuje 10 miliard CFU (Colony Forming Unit, tj. počet živých mikroorganismů).


Výrobek není určen pro akutní alergické reakce, při kterých je nutné užít léky nebo navštívit lékaře.
Doplněk stravy. Nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Obsah kapsle je při obtížích s polknutím možné vysypat a vmíchat do nápoje. Uchovejte v teplotě do 20 °C v uzavřeném obalu a mimo dosah dětí. Neobsahuje alergeny, emulgátory ani stabilizátory.

Složení

kukuřičný škrob, bakteriální kmeny Bifidobacterium breve, B. lactis, B. infantis, B. longum, Lactobacillus gasseri, L. rhamnosus