Státní svátek 28.10. - Nedoručujeme a neodesíláme

Natural Symbiotic Cocoguard BIO (Gastro)

2 499 Kč
2 499 Kč/za kus

Nejvíce funkční produkt naší nabídky. Lahodný fermentovaný hustý krém s vysokou koncentrací přátelských bakterií Superhuman. Zpočátku má nasládlé aroma, je možné ho dofermentovat položením do teplé vody na 2-4 hodiny. Je vhodný pro ty, kdo chtějí dopřát svému střevnímu mikrobiomu 28 účinných bakteriálních kmenů. Více o tom, jak fungují bakterie Superhuman, se dočtete na našem blogu. Gastrobalení se hodí pro velkou rodinu anebo různé druhy výroby. 

Cocoguard je rostlinná alternativa jogurtu vyrobená pouze z mladého kokosu, přátelských bakterií a kokosové vody. Nic víc. V mladém kokosu je ideální prostředí pro množení přátelských bakterií. Díky přírodním vlastnostem mladého kokosu má lahodnou jemně kyselou chuť. Neobsahuje žádné živočišné složky ani laktózu. Je přirozeně bez cukru a hodí se pro nízkosacharidovou dietu i pro paleo životní styl. Spojuje zážitek, každodenní rituál a zdraví.

 

Zjistit více ↓

O produktu

Natural Symbiotic Cocoguard nebyl nikdy upraven teplem ani tlakem. Díky tomu stále zraje, což poznáte na chuti i na síle. Nabízí unikátní kombinaci antioxidantů a enzymů z mladého kokosu, společně s potenciálem 28 přidaných kmenů, zejména ze sady “Superhuman”. Jedná se o přirozeně lidské kmeny bakterií, které rády osidlují naše střeva a mohou pak mít pozitivní účinky v mnoha oblastech života. 

Obsahuje přes 500 miliard životaschopných bakterií v jednom kilogramu, společně s vlákninou galactomannan, která jim ve střevech poskytne optimální výživu. Doporučujeme konzumovat postupně, v množství vzrůstajícím z 50 na 250 gramů dvakrát denně. 

Pro zájemce o domácí výrobu dodáváme též sadu pro vlastní výrobu Cocoguardu včetně probiotické směsi Superhuman.

Skladuje se při teplotě od 1 do 5 °C.

Objem: 5 000 g

Složení

Mladý kokos rozemletý* 100 % (dužina z mladého kokosu* 55 %, panenská kokosová voda* 45 %), směs esenciálních olejů*, směs bakteriálních kmenů Superhuman1, další bakteriální kmeny2. *V bio kvalitě.

1 — směs bakteriálních kmenů Superhuman:
Lactobacillus rhamnosus, L. plantarum, L. casei ssp. casei, L. paracasei, L. gasseri, L. helveticus, L. sakei, L. salivarius a, L. salivarius b, Lactococcus lactis ssp. lactis, Bifidobacterium longum, B. infantis, L. acidophilus, B. lactis a, B. bifidum, B. breve, B. lactis b, Enterococcus faecium, L. brevis, L. fermentum, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. rhamnosus GG, Propionibacterium acidipropionici, Pediococcus acidilactici, P. pentosaceus, Streptococcus thermophilus.

2 — další bakteriální kmeny: Streptococcus thermophilus, L. bulgaricus, Bifidobacterium lactis HN019, L. acidophilus NCFM.

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství