Zpět

Nový začátek

Krásný Nový rok Vám přejeme! Užili jste si Silvestrovské oslavy? Nás do pozdních hodin doprovodila povzbudivá síla lahodného Ceremoniálního kakaa Elimba Classic BIO, které kromě kofeinu obsahuje theobromin. Theobromin příjemně stimuluje srdce, uvolní tělo a navodí pocit štěstí. Do nového roku jsme tak vstoupili s čistou hlavou a pořádnou dávkou energie!

S radostí proto oznamujeme, že po vánočním rozjímání a slavení jsme zpět v plné síle. V roce 2023 nás navíc čeká několik nových projektů, na které se moc těšíme! Stanovili jsem si několik hlavních cílů a výzev, a to v oblasti ekologie, vzdělávání, rozvoje komunity a směřování k větší udržitelnosti a také zlepšování našich služeb. Proto vnímáme tento rok doslova jako NOVÝ ZAČÁTEK.

Co proto děláme?

Jsme BIO

Vyvíjíme primárně potraviny a kvalitní surovina je naprostý základ našich produktů. Vydali jsme se cestou BIO. Chemicky upravené potraviny totiž pustoší náš mikrobiom a to se promítá i do životního prostředí. Na počátku drtivé většiny našich produktů proto stojí BIO zdroje. Jsou sice trochu dražší než ty konvenční, ale v konečném důsledku se tato investice do zdraví z dlouhodobého hlediska rozhodně vyplatí. Souhlasíte?

Budujeme komunitu

Vzájemně se podporujeme. Jsme si vědomi, že tu nejsme sami za sebe, že jsme jeden celek. Nadále také chceme rozšiřovat komunitu kolem Wild & Coco a ještě více Vám zpříjemnit nakupování skrze optimalizaci našeho webu či nový projekt Loyalty Home, který Vám již brzy představíme! Chystáme také e-book pro maminky, které se starají o zdraví mikrobiomu svých děti a video knihu, ve které najdete odpovědi na své nejpalčivější otázky.

Myslíme Eco

Díky budování komunit a dobrých vztahů můžeme být ekologičtější! Letos chceme vylepšit naši logistiku a tím Vás motivovat k objednávkám v komunitním nastavení. V praxi to znamená více objednávek do jednoho místa, pro více spřátelených rodin. V jeden závozový den, čas, za výhodnějších podmínek! 

Kam tím míříme? Chceme vyhovět Vašemu přání - přiblížit Vám naše produkty a u toho šetřit palivo. Jak už jste možná zaregistrovali v předchozím článku, od minulého roku po Praze rozvážíme také bez hluku a bez emisí s dopravcem Bevy. Stále přitom pro Vás rozšiřujeme síť odběrných míst. Snažíme se především pokrýt hlavní města v regionech, abychom zpřístupnili možnost zdarma vyzvednout objednávku od 750 korun, co nejvíce z Vás.

Cirkulární ekonomika

K ekologii patří i cirkulární ekonomika tedy nakládání s odpadem. Minulý rok jsme přišli s tortillami z odšťavněné dužiny, která by se jinak vyhodila, letos začneme s cirkulací  větších sklenic od Cocoguardu a celkově nám již brzy můžete vracet větší skleněné obaly. Lepší komunikací Vás taky chceme podpořit ve vracení  Termoboxů a chladících jednotek zpět do oběhu. 

Šíření radosti, vděčnosti a síly

Nejen skrze funkční potraviny, které toto vše dokážou podpořit… Naučit se umění štěstí spočívá v první řadě v tom být tady a teď. Vše, co nás zatěžuje, totiž leží v minulosti, nebo v budoucnosti. Být v přítomnosti má moc léčit a vyživit. I proto v našem sortimentu najdete kromě jídla i meditační pomůcky, které Vás v bytí tady a teď podpoří. Věděli jste, že ZEN vlastně znamená v překladu z japonštiny meditace? Vraťme zen na ZEM skrze naši pozornost a funkční vědomé stravování.

Rostlinná strava

Ve Wild & Coco nechceme prosperitu a štěstí jen pro nás lidi, ale i pro další živočišné druhy Stravujete se stejně jako my převážně rostlinně? V tom případě vyzkoušejte naše nové burgery a nugetky na rostlinné bázi. Chutnají skvěle a hlavně jsou bez sóji. Pokud dáváte přednost z velké části rostlinné stravě, nezapomínejte na dostatek kvalitního proteinu. Náš Essential protein má až 99% vstřebatelnost a nezatěžuje ledviny.

Velké změny přináší ještě větší změny

Abychom mohli trvale zvedat kvalitu a objem produkce, stěhujeme se do dvojnásobně velkých a mnohem profesionálnějších prostorů. Všechny procesy ve výrobě konzultujeme a upravujeme tak, aby byli v souladu s naším cílem - udržitelné jak po stránce energetické, tak na technologické úrovni. Jak společně rosteme, tak také zavádíme nové pracovní standardy pro zvýšení spokojenosti zaměstnanců a s tím i stability a kvality našich produktů.

Plány máme velké, zásoby kakaa také. Držte nám palce a napište nám, jaké cíle jste si stanovili pro rok 2023 Vy!