Zpět

Představujeme FOODIES

Cocofíry, Cocoguardy, ořechové spready a granoly umíme na jedničku, to už víte. Ale co si vedle WILD & COCO snídaně dopřát také WILD & COCO oběd nebo večeři? Nahlédněte do našich polic s nápisem FOODIES a začněte vybírat.

Celé řadě našich slaných produktů věnujeme poslední měsíce extra pozornost. Brzy je najdete v nových obalech, se kterými bude Vaše lednice vypadat jak výkladní skříň (možná trochu přeháníme, ale my v týmu jsme z nich prostě nadšení). Vedle nových etiket se do party FOODIES postupně přidají další dobroty. Což je skrytý signál pro ty, kterým chybí náš tempeh! Právě testujeme jeho novou verzi a už brzy se dostane na Váš stůl.

Bezlepkáři, lowcarbisti, gurmáni…všichni!

Naše FOODIES nechceme v první řadě označit nálepkou „vegan“ a nazývat je náhražkami masa. Mohly by se urazit, že je škatulkujeme. A přitom mají místo v jídelníčku všech, kteří jsou tak trochu foodies nebo milují jednoduchá obědová řešení. A ano, možná se stane, že masožravce inspirují k pozměnění jídelníčku.

Tak co tam máme?

Řada FOODIES obsahuje jak bílkoviny, tak přílohy. Neobsahují  lepek, sóju ani konzervační látky. Jejich skvělá chuť a kulinářské vlastnosti jsou doladěné plnohodnotnými surovinami, jako je třeba bezlepkový oves a řepkový olej.

  • Koprové nugetky z bílých fazolí, žlutého hrášku a čerstvého kopru
  • Medailonky z hrášku a fazolí se sušenými rajčaty houbami na chuť
  • Zeleninový burger z červené řepy a hnědé rýže obohacený o špetku tymiánu

Co s nimi?

Můžete se inspirovat našimi recepty nebo se nechte vést svou intuicí – FOODIES jsou totiž super snadné na přípravu. Navíc se dají kombinovat snad se vším, co Vás chuťově baví.