Hlavní jídla

Veganská velikonoční nádivka

Co si letos odlehčit jarní jídelníček a vyzkoušet tradiční nádivku trochu netradičně? Nebudete litovat – s naším lahodným tempehem má výživnou, uspokojivou chuť a díky cizrnové mouce je navíc bezlepková. Bude si skvěle rozumět s mladými kopřivami i baby špenátem.

Číst celé →

Burger s bezlepkovou bulkou z červené čočky

Připravte si s námi poctivý burger – od bezlepkové low carb bulky až po probiotický coleslaw! S naším Superfood Burgerem si však práci značně ulehčíte.

Číst celé →

Atreyův sandwich s tempehem

„Rychle, něco k jídlu!“, volá tělo, ale hlava ne a ne myslet. To jsou ty chvíle, kdy přijde vhod jednoduchý a výživný sandwich. Ten Atreyův je dílem zakladatele WILD & COCO a potěší vegany, bezlepkáře a mílovníky živé chuti našeho Fermento Pesta.

Číst celé →

Salát s čočkou beluga, cuketou a křupavou cizrnou

Představujeme vám salátového hrdinu, který se směle postará o lepší trávení, výživu přátelských bakterií a nasycení těla tak akorát – tak, abyste se cítili plní, ale nepřeplácaní. Finální chuť salátu povýší lehce pikantní a probioitickou zálivku s kustovnicí. 

Číst celé →

Tempeh v arašídové omáčce podle Kateřiny Kultové

Kreativní veganská kuchařka Kateřina Kultová pro vás vytvořila recept, který působí rafinovaně a komplexně. Ale přitom zvládne jej každý a to už za 20 minut! Omáčka se skvěle hodí k rýži nebo soba nudlím.

Číst celé →

Jarní závitky s tempehem

Jarní závitky jsou vděčnou večeří i aktivitou pro celou rodinu – můžete si hrát s jejich chutí, barevností i výživovou hodnotou. My je obohatili probiotickým Fermento Pestem a hrachovým tempehem, dvojicí, kterou ocení všechny vaše buňky.

Číst celé →

Superfood salát s kešu dipem a ovocem

Tušíme, že tuto pestrou salátovou variaci s limetkovou kešu zálivkou zařadíte do kolonky „oblíbené“. Obsažená pohanka vám doplní rutin a o protein se postará jeden z našich FOODIES oblíbenců – třeba hrachové medailonky, koprové nugetky či Superfood Burger! Vyberte si.

Číst celé →

Low-carb závitky s domácím hummusem

Tak tohle vás bude bavit: jednoduché low carb závitky ze zeleninové tortilly zapojí rozproudí vaši hravost, můžete si je narychlo smotat i v práci a když do tvorby zapojíte děti, budou nadšené.

Číst celé →

Black Tahini dip podle Jany Jelič

Připravte si jedinečný dip podle šéfkuchařky Jany Jelič, který připomíná oblíbenou satay omáčku a pozvedne jakýkoliv salát, pečenou zeleninu nebo buddha bowl. Dip je krémový, jemně kyselý a chutná po praženém sezamu.

Číst celé →

Vánoční batátový salát

Na bramborový salát má každá rodina „ten svůj“ recept. Co do letošní sváteční tabule vnést trochu jinakosti a vyzkoušet malou inovaci s probiotickou Coco Mayo a tempehem? Potěší vás chuť a výživová hodnota této dobroty – a to nejen na Vánoce!

Číst celé →

Pečené fíky s Fermento Pestem

Tak takovýto předkrm jste ještě neměli. Pečené fíky ve spojení s probiotickým a zemitým Fermento Pestem přináší nepopsatelné spojení chutí, kterým okouzlíte každou návštěvu.

Číst celé →

Dýňový hummus

Připravte si variantu hummusu, který vypadá jako slunce na talíři. A když jej dozdobíte krémovým Black Tahini, vznikne jak nádherný kontrast barev, tak dokonalé propojení chutí.

Číst celé →