• Snídaně pro celou rodinu

Snídaně pro celou rodinu

Snídaně, ona posvátná chvilka u stolu, než se všichni rozběhnou za každodenními aktivitami. Aby se vám běželo lehčeji a dál, oživte svá rána tímto balíčkem funkčních Cocofírů a Cocoguardů, které do těla pošlou miliardy probiotických bakterií odhodlaných posílit tělo i ducha. 

 

A pro doplnění zdravých sacharidů, bílkovin a tuků jsme do balíčku přidali naši oblíbenou Quinoa Granolu s lyofilizovanými jahodami a kokosovými chipsy. 

 

Více o produktech najdete v popisu níže.

 

Zjistit více ↓
BIO GLUTEN FREE
529 Kč
Za tento produkt získáte 26 cococreditů
Skladem. U Vás bude pravděpodobně zítra.
Možnosti dopravy

„Jakto, že už jsi vzhůru?“

 

Přece proto, že se těším na snídani od WILD & COCO! V tomto balíčku na vás čeká oblíbená řada Biotic, fermentovaných produktů z mladého kokosu ve 3 lahodných příchutích. K nim jsme přidali naši oblíbenou Strawberry Quinoa Coconut Granolu, která neobsahuje lepek ani rafinovaný cukr a s probiotickým základem z Cocofiru či Cocoguardu si skvěle rozumí.

 

Co vše balíček obsahuje?

 

4 × Biotic Cocoguard 150 g (Young Coconut, mango, višeň)

 

Tento malý, probiotický zázrak okouzlil chuťové buňky mnoha dětí, a to hlavně ve své mangové příchuti. Textura je krémová s jemnými kousky kokosu a pokud otevřete ovocnou příchuť, zabořte lžičku na dno a zamíchejte – čeká tam poctivá dávka pyré z BIO manga nebo višní.

 

3 × Biotic Cocofir 250ml  (Young Coconut, mango, višeň)

 

Ideální fermentovaný parťák pro začátečníky s živými výrobky. Neuvěřitelných 5 miliard přátel v každém osvěžujícím loku zajišťují Cocofiru vysokou funkčnost a díky praktické lahvičce poslouží i coby svačina do školy, práce, na trénink či po sauně.

 

1  × Strawberry Quinoa Coconut Granola 220 g

 

Tato quinoová granola s lyofilizovanými jahodami je božsky křupavá a připravená nastartovat tělo i mysl na celé dopoledne. Sladkosti zajišťuje agáve sirup s kokosovým cukrem a o lepší výživovou hodnotu se postarala lněná, chia a konopná semínka.

 

TIP: Obohaťte si snídaňovou misku  lžící Cashew Spreadu! 

Tato sladká BIO pomazánka obsahuje pouze strouhaný kokos, kešu ořechy, kvalitní kokosový cukr a trochu mořské soli.

 

Hodnocení

Nikdo ještě produkt nehodnotil. Buďte první!
0,0
žádné hodnocení
Napište recenzi