Kokosový detox 10 ORIGINAL

3 499 Kč
Energizující kůra s panenskou kokosovou vodou a mladým ječmenem. Toto je původní verze bez speciálních doplňků.
Složení: 8 x 946ml panenské kokosové vody, 1x 300ml kokosového oleje, 1x 200g mladého ječmene, kokosový ocet a ananasová kokosová voda na oslavu.
Zjistit více ↓

O produktu

Proč se vyplatí dát si kokosovou kůru? Je to komplexní program, který pročistí Vaši mysl a nabije Vaše tělo novou energií. Poznáte několik nových oblastí životního stylu a naučíte se je efektivně využívat. A mezitím kokosová voda nabije Vaše tělo energií, pročistí žaludek i střeva, nastartuje zdravé spalování tuků a rozjasní pleť. 

Jak to vypadá? Pevnou stravu nahradíte na 7 dní pitím panenské kokosové vody s mladým ječmenem. Do svého dne přidáte pohyb, otužování, dechová cvičení a čas pro sebe. Poslední 3 dny postupně rozšiřujete svůj jídelníček a užíváte si jemnost chutí. Je toho ale mnohem víc –doporučujeme si nejdříve pečlivě prostudovat podrobné informace o kúře v sekci Detox.

Detox můžete ještě přizpůsobit několika způsoby:

  • máte-li hodně pohybu a chcete mít dost energie, přidejte si více panenské kokosové vody a pijte až dvojnásobné dávky

  • pro zmenšení chutí na jídlo, zlepšení vyprazdňování a proměnu Vaší střevní mikroflory během detoxu Superhuman probiotika v kapslích, která si vezmete 1., 3. a 5. den ve větších dávkách

  • chcete-li podpořit následný návrat ke stravě, doporučujeme silně probiotický kefír, Yoguard ULTRA, který vystačí na 7-10 dní a Kimči (vystačí také na 7-10 dní)

  • abyste mohli spojit kokosový detox s celerovým, vyberete si balíček bio celerů a zázvoru

  • chcete-li si při detoxu užít zábavu s otevíráním mladých kokosů, přidejte si je též

  • na výrobu fermentovaného Yoguardu v 3.týdnu detoxu můžete přidat Startovací balíček

NĚCO NAVÍC: Detoxikační kúru můžete věnovat jako dárek.