Státní svátek 28. září? Doručíme! Jak konkrétně?

Kokosový detox 10 ORIGINAL

3 999 Kč
Skladem, předpokládané doručení: 30. 9. 2021
Možnosti dopravy

10denní intenzívní zážitkový program. Objevíte sebelásku, klid, svůj střed a čistou mysl.

  • První den je přípravný, naučíte se několik užitečných technik. 
  • Následuje očistný týden, založený na pití kokosové vody a kokosového Keefiru. 
  • Poslední dva dny budete zapojovat své nové zážitky do Vašeho každodenního života a konzumovat fermentované potraviny pro výrazné posílení Vašeho mikrobiomu. 

Program je zaměřený na obnovení proudu sebelásky a získání síly do dalšího života. Na nalezení svého středu, srdce a radosti ze života. Detox je vhodný i při práci a rodinných povinnostech, potřebujete hodinu času denně a během detoxového týdne možnost více odpočívat. A pak už Vám stačí trocha místa v mrazničce a odvaha.

Jak kokosový detox funguje zachytila biohackerka a tvůrkyně projektu Hoř pomalu Veronika na tomto videu (video natočila o 21denním detoxu).


Zjistit více ↓

O produktu

Proč se vyplatí dát si kokosovou kůru? Je to komplexní program, který pročistí Vaši mysl a nabije Vaše tělo novou energií. Poznáte několik nových oblastí životního stylu a naučíte se je efektivně využívat. A mezitím kokosová voda nabije Vaše tělo energií, pročistí žaludek i střeva, nastartuje zdravé spalování tuků a rozjasní pleť. 

Jak to vypadá? Po prvním přípravném dni nahradíte pevnou stravu na 7 dní pitím kokosové vody a kokosového kefíru. Vytvoříte si svůj ranní rituál - pohyb, otužování, dechové cvičení a čas pro sebe. Poslední 2 dny postupně rozšiřujete svůj jídelníček a užíváte si jemnost chutí. Je toho ale mnohem víc –doporučujeme si nejdříve pečlivě prostudovat podrobné informace o kúře v sekci Detox.

Přizpůsobte si svůj detox následujícími doplňky se slevou 20%:

  • chcete-li očistu podpořit, přidejte si k ní mladý ječmen, a do každého nápoje přidejte 1 lžičku 
  • pro urychlení očisty si také můžete dochucovat pitnou vodu lžící kokosového octa 
  • pro doplnění síly během detoxu si přidejte 2 balení Essential Protein - raw aminokyseliny z fermentované cizrny v tabletách

  • pro ranní oil pulling ("žvýkání" kokosového oleje po dobu 15-20 minut) si přidejte kokosový olej
  • máte-li hodně pohybu a chcete mít dost energie, přidejte si více kokosové vody a pijte až dvojnásobné dávky

  • chcete-li podpořit následný návrat ke stravě, doporučujeme týden po dokončení silně probiotický kefír, Yoguard ULTRA, (1kg vystačí na 7-10 dní) a Kimči (900g vystačí na 7-10 dní)

Získáte přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, ve které budeme společně sdílet, jak jsme na tom.

NĚCO NAVÍC: Detoxikační kúru můžete věnovat jako dárek. Chcete-li věnovat jako dárek detox ORIGINAL, napište nám, poukázku Vám pošleme.

P.S.: detox je určen pro zdravé osoby. Máte-li zdravotní problémy, prosím, konzultujte detox se svým lékařem.

 

Trvanlivost produktů:

Kokosová voda Royal Virgin – po rozmražení vydrží 3 dny v lednici. Po rozmražení vydrží minimálně 3 dny. Zamražená několik měsíců, viz. datum spotřeby na obalu produktu.

Raw kokosový keefir – 250 ml - minimálně 14 dní. Produkt je živý, takže po skončení trvanlivosti bude pravděpodobně ještě lepší.

Probiotika Superhuman - trvanlivost několik měsíců, viz. datum spotřeby na obalu produktu.