Kokosový detox (původní)

3 499 Kč
Energizující kůra s thajskými mladými kokosy a raw kokosovou vodou s čajem matcha. Toto je původní verze bez speciálních doplňků.
Složení: 18 kokosů, 15 lahviček s kokosovou vodou matcha, 1x 300ml kokosového oleje, 1x 200g mladého ječmene, kokovrt, kokosový ocet a ananasová kokosová voda na oslavu.
Zjistit více ↓

O produktu

Proč se vyplatí dát si kokosovou kůru? Je to komplexní program, který pročistí Vaši mysl a nabije Vaše tělo novou energií. Poznáte několik nových oblastí životního stylu a naučíte se je efektivně využívat. A mezitím kokosová voda nabije Vaše tělo energií, pročistí žaludek i střeva, nastartuje zdravé spalování tuků a rozjasní pleť. 

Jak to vypadá? Pevnou stravu nahradíte na 7 dní pitím kokosů s mladým ječmenem anebo kokosové vody s čajem matcha. Do svého dne přidáte pohyb, otužování, dechová cvičení a čas pro sebe. Poslední 3 dny postupně rozšiřujete svůj jídelníček a užíváte si jemnost chutí. Je toho ale mnohem víc –doporučujeme si nejdříve pečlivě prostudovat podrobné informace o kúře v sekci Detox.

NĚCO NAVÍC: Detoxikační kúru můžete věnovat jako dárek.