Zpět

Ohlédnutí za letošním rokem a poděkování

Prožitkový event, kde můžete dosyta uspokojit chuťové pohárky, střevní bakterie, ale také se seznámit a dozvědět se něco nového. To je koncept Secret Eventu, který jsme pro Vás připravili již podruhé. Tentokrát se místem setkání stalo Healthy Longevity Café, což je, alespoň za nás, nejpříjemnější kavárna v okolí Václavského náměstí.

Longevity znamená dlouhověkost, nejde však o prodlužování věku v nemoci, naopak tento sílící trend současnosti usiluje o prodloužení aktivního věku. A to s vizemi Wild & Coco zcela souzní. I tentokrát jsme se na menu náležitě vyřádili a představili i tři novinky. Tou první byly zeleninové burgerové plátky, druhou vylepšená verze Coco Mayo a na závěr limitovaná edice našeho Biotic Cocofiru  - Perníček.

Kromě toho jsme si užili snídani s Elimba kakaem, zeleným Smoothie, granolou, spready a mraženým ovocem. V celodenním brunchi z našich funkčních potravin samozřejmě nechyběly ani zeleninové pizzy, fermenty, tortilly či Wild Focaccia BIO, která dohromady s novými burgerovými plátky a Cocomayo nemá chybu. O sladkou tečku se postarala probiotická zmrzlina.

Chutnalo Vám?

Jídlo dělá hodně, neméně důležité jsou však, pro spokojený a dlouhý život, vztahy. Právě téma vztahů se prolínalo oběma panelovými diskusemi našeho vánočního setkání. Aby toho nebylo moc naráz, obsahovou část akce Vám shrneme v dalším příspěvku.

A protože vztahy jsou pro nás opravdu důležité, jsme moc vděční, že jsme mohli mnohé z Vás osobně poznat. 

Děkujeme Vám!

Z horkého šálku se line vůně kakaa, venku padá sníh a mně se rýsuje úsměv na rtech. 

Je tu konec roku a s tím i vzpomínka na to, kde jsme byli loni touhle dobou.

Co vše se stalo za celý rok?

Znáte to? Také Vám tyto myšlenky běhají hlavou?
„Život jde rychlým tempem,“ slýchávám dnes a denně od babiček a starších kolegyň, které se s lítostivým úsměvem dívají na naše děti. „Užij si to, za chvilku odrostou, ani nevíš jak a je to pryč.“
A tak využíváme příležitosti, která se nabízí a zastavujeme se. Rekapitulujeme a díváme se na celý rok od začátku do konce.  S manželem cítíme obrovskou vděčnost, že právě díky Vám, můžeme tvořit a pracovat na projektu, který vychází z našich srdcí. Jsme rádi, že Vám na sobě záleží a rozhodli jste se jíst kvalitní potraviny a jste na této cestě s námi. 

Tento rok jsme vytvořili příležitosti k pravidelnějším setkávání se s Vámi naživo. Baví nás připravovat jak kvalitní produkty pro Váš mikrobiom, tak setkávání, která mohou přinést výživu i pro Vaši duši.

Přejeme Vám, ať máte také dost prostoru zastavit se, zavzpomínat a zároveň se naladit na to nové, co přichází. My věříme v přátelský vesmír a tak přejeme sobě i Vám, aby, až se příští rok budeme ohlížet, pocítíme v břiše radost a skrze náš úsměv zazáří vděčnost.

S láskou 

Kateřina