• Biotic Cocoguard 10 + 2

Biotic Cocoguard 10 + 2

Balíček obsahuje 12 kelímků se 150 g Biotic Cocoguardu v příchutích mango, višeň a Young Coconut, se kterými zpestříte jakoukoliv svačinu, snídani i dezert. Jako DÁREK od nás získáváte 2 kelímky!

 

Biotic Cocoguard si svou chutí i probiotickými účinky získal leckterého snídaňového mistra a ovocné varianty jsou milované zejména dětmi.

TIP: Přidejte do snídaňové misky vedle Cocoguardu také křupavou granolu bez lepku a mražené BIO ovoce! A pokud máte náladu na rozmazlování, dozdobte si své dílo také jedním z našich kokosových Spreadů.

Více o produktu najdete v tomto článku nebo v popisu níže.

Zjistit více ↓
LACTOSE FREE
490 Kč
Za tento produkt získáte 24 cococreditů
Skladem. U Vás bude pravděpodobně zítra.
Možnosti dopravy

Vychytaná technologie, vyladěná chuť a probiotické účinky převtěleny do lahodného finále

 

Tenhle malý fermentovaný zázrak otevírá dveře (lednice) všem, kteří hledají prémiový, ale cenově šetrný produkt. Oproti Symbiotic Cocoguardu je Biotic chuťově stabilnější a obsahuje pouze přátelské bakterie bez doprovodu kvasinek, díky čemuž si v lednici v klidu počká i delší dobu. 

Jak probíhá výroba Biotic Cocoguardu?

Po šetrné pasterizaci pyré z mladého kokosu přidáme naši probiotickou směs Superhuman posílenou o extra dávku Lactobacillu Reuteri a fermentujeme tak dlouho, až je krém přesně sladko-kyselý. Každý kus obsahuje miliardy probiotických bakterií. 

 

Časté otázky k produktu

  • Jak chutná? 
    Základní chuť (aneb Young Coconut) je sladko-kyselá s kokosovým aroma a krémovitou texturu. Dalšími příchutěmi je neodolatelné mango a jedinečná višeň.

  • Proč je kelímek nafouklý? 
    Zakulacené víčko je pouze důkazem, že produkt obsahuje přátelské bakterie připravené opečovat váš střevní mikrobiom. Obsah zůstává lahodný až do data spotřeby.

  • Čím to je, že jeCocoguard narůžovělý? 
    Stejně jako kokosová voda, i Cocoguard může být jemně růžový. Je to známka obsahu polyfenolů a tedy kvality.

Hodnocení

Nikdo ještě produkt nehodnotil. Buďte první!
0,0
žádné hodnocení
Napište recenzi