• Novinka

CocoMayo – kokosová majonéza

199 Kč
199 Kč/za kus
Skladem, předpokládané doručení: 11. 5. 2021
Možnosti dopravy

Nejen pro milovníky majonézy jsme připravili verzi, kterou si můžete dopřávat kdykoli a bez výčitek, naopak s dobrým pocitem z toho, že podporujete své trávení a děláte dobře tělu miliardami přátelských bakterií. Připravili jsme totiž pro vás jedinou probiotickou kokosovou majonézu na světě!

Místo živočišných složek anebo laktózy v ní najdete miliardy probiotických kultur, které podpoří vaše trávení. Takže nejen, že vám po ní nebude těžko, ale naopak díky ní ještě potěšíte své zažívání, a to především v kombinaci se zeleninou.Zjistit více ↓

O produktu

Krémovou konzistenci naší majonézy zajišťuje Yoguard Prebiotic, který je v jejím základu a který se navíc postará o posílení střevní mikroflóry. Dále naleznete ve složení olivový olej jakožto fantastický zdroj antioxidantů a zdravých tuků, hořčičné semínko pro účinné povzbuzení trávení a kešu oříšky, které dodají pokrmu jedinečnou máslovou chuť. Skvěle se hodí především k zelenině, a to proto, že vláknina obsažená v zelenině si velmi rozumí s probiotickými kulturami v naší majonéze, a tím pádem potěšíte svoje střeva ještě více. Hodí se také do dresingů, salátů, do slaných jídel.

Naše majonéza je přirozeně bez cukru a hodí se pro nízkosacharidovou dietu i pro paleo životní styl.

 

Hmotnost: 300 g

Složení

Yoguard Prebiotic 55 % (kokosová dužina z mladého kokosu* 60 %, kokosová voda z mladého kokosu* 40 %, probiotické kultury Streptococcus thermopilus, Lactobacillus acidophilus NCFM, Lactobacillus bulgaricus LB44, Bifidobacterium lactis HN019, L. plantarum), panenský olivový olej*, kešu*, filtrovaná voda, hořčičné semínko*, černý pepř*, sůl, esenciální olej limetka.

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství
HLAVNÍ JÍDLA

Veganský bramborový salát s Cocomayo

Příznivci klasického bramborového salátu si v tomto salátku rozhodně přijdou na…

Číst celé →
HLAVNÍ JÍDLA

Zelný salát s praženými mandlemi

Jarní období detoxu přímo volá po zelí ve všech možných formách a kombinacích.…

Číst celé →
HLAVNÍ JÍDLA

Hokkaido salát s kapustou, grilovaným tempehem a Cocomayo

Ne nadarmo se hráškovému tempehu přezdívá svíčková mezi tempehy. Ten se díky…

Číst celé →