• Novinka

Kokosová voda Cucumber mint lime BIO

89 Kč
89 Kč/za kus
Skladem, předpokládané doručení: pozítří
Možnosti dopravy
Osvěžující přirozeně sladká raw kokosová voda v bio kvalitě ochucená okurkovou, limetkovou a mátovou šťávou. Tato voda pochází z thajských kokosů odrůdy Nam Hom, které patří k těm nejsladším a nejlahodnějším mladým kokosům na světě. Každá lahvička obsahuje vodu přibližně z jednoho thajského mladého kokosu.
Zjistit více ↓

O produktu

Vysoce kvalitní bio mladé kokosy, ze kterých pochází tato voda, pro Vás s láskou pěstujeme na thajské organické farmě. Po sklizni putují do rukou tamních kokosových mistrů, kteří z nich extrahují kokosovou vodu. Ta je krátce poté nanofiltrována a zamražena, aby se zachovala její maximální čerstvost. Po jejím přicestování do Evropy ji smícháme s bio okurkovou, limetkovou a mátovou šťávou, což z ní vykouzlí neodolatelný svěží nápoj.

Tato kokosová voda je za studena ošetřena paskalizací (vysokým tlakem), čímž se prodlouží její trvanlivost. Díky tomuto šetrnému zpracování si zachovává veškeré cenné přírodní látky, minerály a antioxidanty. Bohatá je především na draslík, sodík, fosfor a hořčík. To celé z ní činí ideální přírodní iontový nápoj i zdroj hydratace a energie. Je tedy jako stvořená pro chvíle, kdy potřebujete povzbudit, osvěžit a roztančit své chuťové pohárky!

Tato voda je nejlepší čerstvá, při správném skladování však vydrží až 30 dnů v lednici. Před konzumací lahvičku důkladně protřepejte – díky tomu se složky ideálně promíchají a voda bude ještě lahodnější!

Objem: 235 ml

Složení

Kokosová voda* 80 %, okurková šťáva* 12 %, limetková šťáva* 5 %, mátová šťáva* 3 %. *V bio kvalitě. Ošetřeno paskalizací.

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství