• Rostlinná směs na zlepšení nálady

Essential Life 60 kapslí

Čistě rostlinná směs na zlepšení nálady. Díky obsahu aminokyselin, kordycepsu, griffonie, ashwagandhy a dalších blahodárných složek rozzáří vaše oči na celý den a pomůže vám být tou nejlepší verzí sebe sama. 

Mentální kapacitu pomáhá očistit od neužitečných myšlenek, tělo od stresu a váš každodenní obzor od zbytečných starostí. 

 

Essential Life můžete bez obav užívat pravidelně nebo v náročných obdobích života.

Zjistit více ↓
BIO PLANT-BASED
999 Kč
Za tento produkt získáte 49 cococreditů
Skladem. U Vás bude pravděpodobně 25. 6. 2024.
Minimální expirace: 90 dní
Možnosti dopravy

Když se vám zkrátka nedaří naskočit na svoji flow...

…a potřebovali byste s tím trochu pomoci. Přesně pro takové situace je tu Essential Life. Podpoří vás v těžším období života, hodí se do časů nekonečné zimy i okamžiků, kdy byste si přáli na tu tíhu světa nebýt sami. 

 

Essential Life je čistě přírodní suplement se schopností zvednout vaši náladu i z toho největšího dna. Alespoň o pár centimetrů.

 

Zjemní obrysy i sebetěžších výzev 

Essential Life obsahuje přírodní složky a představuje bezpečnou a přirozenou cestu ke zlepšení nálady a podpoře nervového systému bez rizika návyku. Jaké rostliny obsažené v tomto elixíru podpoří kvalitu vašeho života?

 

Griffonia simplicifolia (Griffonia) 

Napomáhá k normální činnosti nervové soustavy a přináší do vašeho organismu 5-HTP (5-hydroxytryptofan), aminokyselinu a přímý prekurzor serotoninu, který  má vliv na duševní pohodu, náladu a sociální schopnosti. 

 

Ginkgo biloba
Myslí na duševní rovnováhu, zlepšuje mikrocirkulaci krevního systému a celkovou výkonnost krevního oběhu. Myslí na vaše paměť i metabolismus cholesterolu a působí jako antioxidant.

 

Rhodiola rosea 

Tento adaptogen pomáhá od únavy a stresu a podporuje zdravou funkci nervového systému. Myslí na zdravé okysličení cévního systému a spokojenost vašeho srdce i fyzický výkon a udržení zdravé kondice.

 

Ashwagandha 

Pomáhá s duševní vyrovnaností a relaxací, ale také s koncentrací a v boji proti únavě.

Podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému a myslí na vaši vitalitu a výdrž.

Omlazuje, působí pozitivně na zdravý stav pokožky a pomáhá s funkcemi dýchacího i reprodukčního systému.

 

Šafrán setý

Ženám podporuje (před)menstruační komfort a plodnost obou pohlaví.

 

Jak Essential Life užívat?
Pokud už ráno cítíte, že „to není ono“, zapijte 2 tablety Essential Life vodou a zvedněte své vibrace přírodní silou. Essential Life můžete bez obav užívat každý den nebo si s jeho pomocí ulehčit náročná životní období.

* Denní referenční hodnota příjmu.

 

UPOZORNĚNÍ:
Spotřebujte do 60 dnů od otevření.

 

Essential Life je doplněk stravy. Není náhradou pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výrobek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v suchu do 25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením.

 

Skladujte uzavřené na suchém a chladném místě. Pečlivě uzavřete po použití. Minimální trvanlivost do: viz obal produktu.  

Složení Essential Life 60 kapslí

Rostlinná směs na zlepšení nálady a snížení stresu. Složení: extrakt ze semen Griffonia simplicifoli (98 % 5-HTP (5-hydroxytryptofan)), hydroxypropylmethylcelulóza (kapsle), Cordyceps (housenice čínská) extrakt, Ginkgo biloba (jinan dvoulaločný) extrakt 50:1, Rhodiola rosea (rozchodnice růžová) extrakt z kořene, vitamin C (kyselina L-askorbová), niacin (nikotinamid), L-tyrosin, extrakt z mučenky pletní (Passiflora incarnata) 10:1, Ashwagandha - extrakt z kořene 2:1 (Withania somnifera), vitamin B6 (pyridoxinhydrochlorid), vitamin B5 (D-pantothenát vápenatý), S-adenosylmethionin (SAMe), extrakt z šafránu setého (Crocus sativus), vitamin D3 (cholecalciferol), vitamin B12 (metylkobalamin).

BIO PLANT-BASED
CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství

Hodnocení

Nikdo ještě produkt nehodnotil. Buďte první!
0,0
žádné hodnocení
Napište recenzi