• Infračervený panel: Lighthacker Diamond
  • Infračervený panel: Lighthacker Diamond
  • Infračervený panel: Lighthacker Diamond

Infračervený panel: Lighthacker Diamond

Není náhoda, že Lighthacker Diamond je nejprodávanějším produktem z řady Lighthacker. Pro svůj celkový výkon, sílu a plochu osvitu je skvělým řešením ke každodennímu použití a vždy připraven vám dát to nejlepší. Osvítí takřka celé tělo, je dobře polohovatelný a dá se postavit na zem či zavěsit na stěnu či dveře.

Zjistit více ↓
34 000 Kč
Za tento produkt získáte 3400 cococreditů
Možnosti dopravy

Lighthacker Diamond je nejpoužívanější a nejžádanější panel a svojí kvalitou, praktičností a cenou je vlajkovou lodí značky Lighthacker.

300 LED čipů té nejvyšší kvality a maximálního výkonu s optimálními vlnovými délkami 660 nm a 850 nm, které jsou dle stovek klinických studií prokazatelně nejúčinnější.

Panely Diamond mají takřka nulové EMF záření(electromagnetic field), které bývá častým problémem podobných výrobků.

Při svojí váze a rozměrech se dá poměrně dobře přenášet a přemísťovat, ale na častější cestování bychom z praktického hlediska doporučili panely Gold.

Panely Lighthacker jsou vyvinuty ve spolupráci s elitními sportovci a olympioniky tak, aby splňovaly ty nejpřísnější nároky na výsledek – tzn. navýšení výkonu a energie, zvýšení mikrocirkulace a prokrvení,  lepší regenerace – svaly, šlachy, klouby, silný protizánětlivý účinek, lepší spánek a cirkadiánní rytmy, lepší psychika a kognitivní funkce…

Kromě svých nezpochybnitelných přínosům vám Lighthacker Diamond zkrášlí obývací pokoj, pracovnu či kliniku. Panely jsou vyráběny v matné, tmavé antracitové barvě.

Lighthacker panely patří mezi světovou špičku i díky své unikátní technologii a dlouholetému vývoji. Lighthacker používá speciální LED čipy německé výroby, díky kterým světlo prostupuje přímo do našich buněk. A to vše v optimálních vlnových délkách a intenzitě, ve kterých patří Lighthacker k absolutní světové špičce.

Součást balení je i jednoduchý závěsný systém.

 

 

 

Složení Infračervený panel: Lighthacker Diamond

Lighthacker panel, informační brožura, systém závěsných karabin, dveřní háček, propojovací kabel, napájecí kabel, závěsná lanka, ochranné brýle.

Hodnocení

Nikdo ještě produkt nehodnotil. Buďte první!
0,0
žádné hodnocení
Napište recenzi