• Mladý kokosový ořech Nam Hom
  • Mladý kokosový ořech Nam Hom
  • sleva až 6%

Mladý kokosový ořech Nam Hom

Čerstvý a přirozeně sladký mladý kokos odrůdy Nam Hom z Thajska, ve kterém najdete 300 – 400 ml kokosové vody a lahodnou kokosovou dužinu. Odrůda Nam Hom patří mezi nejsladší kokosové odrůdy na světě.

Kokosová voda se může pyšnit vysokým obsahem minerálů v čele s draslíkem, fosforem, sodíkem a hořčíkem. Užijte si zábavu při otevírání i popíjení kokosů a objednejte si je coby originální přípitek na rodinnou oslavu!

Více o našich kokosech najdete v popisu níže.

Zjistit více ↓
RAW
89 Kč
Za tento produkt získáte 4 Cococredity
Skladem. U Vás bude pravděpodobně 22. 4. 2024.
Minimální expirace: 14 dní
Možnosti dopravy

Procházet se po pláži, slunit se na lehátku, užívat si čerstvý mořský vzduch, vstřebávat každý paprsek hřejivého slunce a u toho ležérně popíjet příjemně sladkou a osvěžující vodu z čerstvě utrženého mladého kokosu. Zní to jako sen? Nemusí být! Do Thajska vás sice nevezmeme, ale přivezli jsme kousek Thajska za vámi!

Vysoce kvalitní mladé kokosy pro vás s láskou pěstujeme na malých thajských farmách. Po sklizni putují do rukou tamních kokosových mistrů, kteří z kokosů osekají část jejich slupky. To proto, aby byla jejich přeprava a následné otevírání sekáčkem či kokovrtem jednodušší. Nedlouho po této úpravě kokos vyráží na cestu do České republiky, kde se krátce zastaví v našem skladu. Tam jej šetrně zabalíme, přidáme do balíčku s dalšími dobrotami a kokos se následně vydává na cestu k vám, aby vám přinesl radost a osvěžení.

Kokosová voda, které každý kokos obsahuje zhruba 300-400 ml, je cenná přírodní tekutina plná živin. Pyšnit se může obsahem minerálů v čele s draslíkem, fosforem, sodíkem a hořčíkem, což z ní dělá unikátní iontový a hydratační nápoj. Bohatá je také na polyfenoly, což jsou antioxidanty, které mají blahodárný vliv na celé naše tělo.

Kokosová dužina, v každém kokosu obsažená v množství zhruba 100-150 g, je rovněž kvalitním zdrojem polyfenolů. Dužina z mladého kokosu obsahuje také vysoké množství prebiotické vlákniny galaktomanan, která je skvělou výživou pro probiotické bakterie v lidském střevě, jež se podílí na tvorbě zdravého střevního mikrobiomu.

Tento kokos je raw (bez ošetření vysokou teplotou).

Jak otevřít mladý kokos?
Návod na otevření sekáčkem najdete tady.

Trvanlivost: Minimálně 14 dní od data dodání.

Složení Mladého kokosového ořechu Nam Hom

kokosová voda a dužina (kokosový ořech)

RAW

Výživové hodnoty

Kalorie 19
Tuky 0,2 g
Nasycené 0,2 g
Sacharidy 7,3 g
Z toho cukry 7 g
Proteiny 0,4 g
Sůl 250 mg

Hodnocení

Eva 15. 3. 2022

S manželem milujeme vaše kokosy. ❤️ Je to super osvěžení a vzpruha po náročném dni. Jen byste mohli mít ty větší, jako mají na Bali – jeden váš nám napůl vůbec nestačil. 🤣

Veronika Vernerová 14. 3. 2022

Nejlepší kokos, jen se tedy do něj dostat, občas je to náročné, převážně to přenechám muži, a pak si užívám tu chuť. Výborné že to máte vlastně 2v1, nejdříve vypijete kokosovou vodu a pak můžete vydlabat skvělou dužinu.

Lucie 13. 3. 2022

Mlsání, dobrodružství, výživa - to je mladý kokos pro mne, když ho kupuji dětem - dobrodružství dostat se dovnitř (samozřejmě za asistence dospěláka), mlsání nejdřív v podobě drinku a pak vyjídání dužniny a můj dobrý pocit z toho, že to mlsání jejich tělům prospívá!

Alexandr 3. 3. 2022

Báječný ! :-)

Jana Kmenová 25. 2. 2022

Kdybych se měla rozhodnout pro jedinou potravinu, se kterou přežiju na pustém ostrově...tak jsou to jednoznačně mladé kokosáky. Věřte nebo vyzkoušejte...a doporučuji pořádnou porci, tedy mnoho desítek až několik stovek kusů 😋
A kvalita, v jaké jsou právě tyhle thajské, nemá konkurenci.

5,0
21 hodnocení
Napište recenzi