• Biotic Cocoguard Sour cherry
 • Biotic Cocoguard Sour cherry

Biotic Cocoguard Sour cherry BIO

Višňový sad koncentrovaný do jednoho lahodného požitku. Užijte si krémovou texturu a probiotické schopnosti Biotic Cocoguardu, kterému višně vedle chuti přidaly také zdraví podpůrné polyfenoly. 

Snídani doprovodí jemně kokosovou chutí se sladkou kyselostí višní, krémovou texturou a probiotickou péčí miliard přátelských bakterií. Váš střevní mikrobiom z něj bude nadšený už po prvním týdnu konzumace.

TIP: Přidejte do své snídaňové misky vedle Cocoguardu také křupavou granolu bez lepku a mražené BIO ovoce! A pokud máte náladu na rozmazlování, dozdobte si své dílo také jedním z našich kokosových Spreadů.

Více o produktu najdete v tomto článku nebo v popisu níže.

Zjistit více ↓
BIO GLUTEN FREE LACTOSE FREE PLANT-BASED
49 Kč
Za tento produkt získáte 2 Cococredity
Objednejte si čerstvou várku, kterou brzy dokončíme. U Vás bude pravděpodobně 25. 6. 2024.
Minimální expirace: 10 dní
Možnosti dopravy

Vychytaná technologie, vyladěná chuť a probiotické účinky převtěleny do lahodného finále

Tenhle malý fermentovaný zázrak otevírá dveře (lednice) všem, kteří hledají prémiový, ale cenově šetrný produkt. Oproti Symbiotic Cocoguardu je Biotic chuťově stabilnější a obsahuje pouze přátelské bakterie bez doprovodu kvasinek, díky čemuž si v lednici v klidu počká i delší dobu.

Jak probíhá výroba Biotic Cocoguardu?

Po šetrné pasterizaci pyré z mladého kokosu přidáme naši probiotickou směs Superhuman posílenou o extra dávku Lactobacillu Reuteri a fermentujeme tak dlouho, až je krém přesně sladko-kyselý. Každý kus obsahuje miliardy probiotických bakterií.

Děti jej milují

Po konci 6. měsíce, kdy je váš malý zázrak na světě, můžete zařadit Biotic Cocoguardu Young Coconut do jeho jídelníčku. Vhodnost produktu pro děti máme potvrzenou odborníky.

 

Časté otázky k produktu

 • Jak chutná? 
  Základní chuť (aneb Young Coconut) je sladko-kyselá s kokosovým aroma a krémovitou texturu. Dalšími příchutěmi je neodolatelné mango a jedinečná višeň.

 • Proč je kelímek nafouklý? 
  Zakulacené víčko je pouze důkazem, že produkt obsahuje přátelské bakterie připravené opečovat váš střevní mikrobiom. Obsah zůstává lahodný až do data spotřeby.

 • Čím to je, že jeCocoguard narůžovělý? 
  Stejně jako kokosová voda, i Cocoguard může být jemně růžový. Je to známka obsahu polyfenolů a tedy kvality.

 • Proč tvrdíte, že kelímek Cocoguardu nahradí 10 běžných probiotických kapslí?
  Podle našeho tržního průzkumu obsahuje běžná kapsle probiotik 10 mld CFU („Colony Forming Units“) a běžný jogurt z mléka 1 – 10 mld CFU na balení. Naše Cocoguardy začínají na 100 mld na balení a pokračují až na 200 mld CFU.

Složení Biotic Cocoguard Sour cherry BIO

80% Biotic Cocoguard* (mladé kokosové pyré* 70 % [kokosová dužina* 80 %, kokosová voda* 20 %], filtrovaná pitná voda, směs bakteriálních kmenů Superhuman), 20% višňové pyré*.

BIO GLUTEN FREE LACTOSE FREE PLANT-BASED
CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství

Výživové hodnoty

Energetická hodnota (kJ) 348 kalorie (kcal) 83 Tuky 5,8 z toho nasycené 5,0 sacharidy 5,8 cukry 5,0 vláknina 2,7 protein 0,9 sůl 0,0

Hodnocení

lenka 25. 4. 2024

Dámy a pánové, sedla jsem si na zadel! Jsem vegan a mám stresující práci - ze stresu se mi stává že mám bolestivé nafukování břicha - po prvním jogurtečku absolutní úleva! Moc moc děkuji za super zdravou a chutnou variantu a pomoc mému dráždivému trakčníku! Dneska jsem měla druhou porci a zatím se cítím absolutně výborně, břicho si spokojeně a hlavně ploše píská a já taky :D ! Díky díky!

5,0
1 hodnocení
Napište recenzi