• Novinka

Sour Cherry Symbiotic Cocofir BIO

3,91 €
3,91 €/za kus
Skladem, předpokládané doručení: pozítří
Možnosti dopravy

Fermentovaný alternativa kefíru z mladého kokosu, s vysokou koncentrací přátelských bakterií s přídavkem bio višní. Osvěžující, nakyslý a energizující. Cocofir je středně kyselý, příjemně voní a skvěle chutná. Višně jsou díky vysokému obsahu polyfenolů, vitamínu C a dalších vitamínů i tělu prospěšných látek ideálním dochucovadlem našeho Cocofiru. Tuto variantu Cocofiru jsme vyvinuli především pro ty, pro něž je chuť bílého Cocofiru příliš silná. Višně mu dodají jemnost a hravost, aniž by mu ubraly na účinnosti.

Višně obsahují zejména ve své slupce velký podíl antioxidantů, tzv. polyfenolů. Ty představují "superfood" pro přátelské střevní bakterie. Střevním bakteriím se na polyfenolech skvěle daří a vytvářejí přesně ty látky, které podpoří Vaši blaženost a postarají se o zdraví Vašeho mikrobiomu. 

Více o tom, jak fungují bakterie Superhuman, se dočtete na našem blogu. A o tom, proč zrovna višně, se dočtete v tomto článku.

Zjistit více ↓

O produktu

Cocofir je rostlinná alternativa kefíru vyrobená pouze z mladého kokosu, probiotik a vody, bez tepelné úpravy. V mladém kokosu je ideální prostředí pro množení přátelských probiotických kultur. Díky přírodním vlastnostem mladého kokosu má lahodnou a krémovou chuť. Neobsahuje žádné živočišné složky ani laktózu. Snadno nahradí jedno jídlo.

Žádná z použitých surovin nebyla nijak tepelně ani tlakem upravená, stejně jako tomu je u Natural Symbiotic Cocoguardu. Višňový Cocofir kombinuje přirozeně se vyskytující enzymy a antioxidanty z mladého kokosu a višně s 28 přidanými bakteriálními kmeny. Tyto kmeny jsou převážně ze sady Superhuman, čili přirozeně lidské kmeny bakterií, které rády osidlují naše střeva a mohou pak mít pozitivní účinky na mnoho oblastí našeho života.

Obsahuje přes 250 miliard životaschopných bakterií v jednom litru, společně s vlákninou galaktomanan, která jim ve střevech poskytne optimální výživu.

Cocofir doporučujeme spotřebovat do hodiny po otevření, jinak začíná rychle dále fermentovat a jeho chuť se zostřuje. Nejste-li zvyklí na fermentované potraviny, začněte jej konzumovat postupně, a to ve zvyšujícím se množství ze 100 až na 500 mililitrů denně.

 

Skladuje se při teplotě od 1 do 5 °C. Trvanlivost je minimálně 10 dní od data dodání. Cocofir doporučujeme spotřebovat do hodiny po otevření.

 

Objem: 250 ml

Složení

Mladý kokos rozemletý* 44,6 % (dužina z mladého kokosu* 67 %, panenská kokosová voda* 33 %), filtrovaná pitná voda, višně* 17,4 %, směs esenciálních olejů*, směs bakteriálních kmenů Superhuman1, další bakteriální kmeny2. *V bio kvalitě.

V Cocofiru najdete stovky miliard těchto přátelských bakterií:

1 – směs bakteriálních kmenů Superhuman:

Lactobacillus rhamnosus, L. plantarum, L. casei ssp. casei, L. paracasei, L. gasseri, L. helveticus, L. sakei, L. salivarius a, L. salivarius b, Lactococcus lactis ssp. lactis, Bifidobacterium longum, B. infantis, L. acidophilus, B. lactis a, B. bifidum, B. breve, B. lactis b, Enterococcus faecium, L. brevis, L. fermentum, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. rhamnosus GG, Propionibacterium acidipropionici, Pediococcus acidilactici, P. pentosaceus, Streptococcus thermophilus, prebiotická vláknina.

2 – další bakteriální kmeny:

Streptococcus thermophilus, L. bulgaricus, Bifidobacterium lactis HN019, L. acidophilus NCFM, L. bulgaricus LB44.

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství
HLAVNÍ JÍDLA

Ředkvičkový salát s višňovým Cocofirem

Jarně-letní salát vhodný jako lehké jídlo nebo jako příloha. A proč zrovna s…

Číst celé →
DEZERTY, ZMRZLINA

Višňová srdíčka s čokoládou

Láska má mnoho podob. Ta višňová, která miluje čokoládu, může doprovodit vaši…

Číst celé →