Zpět

Vánoce v symbióze

Připravili jsme pro vás užitečné tipy, jak si užít posezení u štědrovečerní tabule, a přitom si udržet nejen mikrobiom ve zdravé rovnováze a harmonii. A že nevíte, co darovat pod stromeček? I s originálními a zdravými dárky tímto vám rádi pomůžeme. 

Nejprve ale to nejdůležitější: kdy si letos můžete objednat?

  • Doporučujeme v týdnu od 14.12.. Poslední objednávky přijímáme do nedělní půlnoci 20.12.. Doručujeme pomocí Chlazené dopravy Gibon až do 23.12.
  • Na Slovensko si objednejte do 14.12. a objednávku Vám doručíme 17. nebo 18.12., poté až po Novém roce.
  • Chcete si objednat čerstvé kokosy na Silvestr? Mezi svátky přijímáme objednávky do nedělní půlnoci 27.12. a doručujeme 29. a 30.12. 
  • Do některých odběrných míst, kam běžně dodáváme ve čtvrtek, si můžete na Vánoce objednat s úterním vyzvednutím 22.12. a 29.12.

Co darovat svým blízkým?

Divoký a harmonický konec letošního roku?

Rádi  vám našimi produkty pomůžeme nastolit rovnováhu ve vašem trávení a podpoříme zdravý mikrobiom tak, abyste byli v lednu připraveni na nové začátky, plni energie a radosti ze života. Už středověký lékař Hippokrates tvrdil, že všechna onemocnění začínají ve střevech. Tato pravda platí dodnes a víc než kdy jindy. 

Harmonie a zdraví  při oslavách i po nich už tedy nemusí být jen sen. Hodí se zpomalit trávení cukrů, k tomu slouží kvalitní bílkoviny, ty můžete získat z naší přesně nakombinované směsi volných aminokyselin Essential Proteinu. A když podpoříte váš mikrobiom, vaše přátelské bakterie po oslavě posílíte a pomůžou vám dobít si baterky. My k tomu používáme symbiotické produkty - Yoguard, Keefir anebo probiotika Superhuman s 30 miliardami přátelských probiotických bakterií v jedné kapsli. A jak se zbavit zbytkového alkoholu? Panenskou kokosovou vodou. O tu se navíc můžete podělit i s dětmi.  Dohromady tvoří Essential Protein, probiotika Superhuman a panenská kokosová voda skvělou  trojici v aktivní ochraně vašeho zdraví i ve chvílích méně zdravého životního stylu. 

Milujete cukroví? Zapomeňte na výčitky z nezdravého mlsání.

Mlsejte božské sladkosti, slazené přírodními sladidly, bez lepku, a s nízkým glykemickým indexem.  Z cukroví se rázem stane zdravá a výživná dobrota, která je rychlá a jednoduchá na přípravu. Vánoční raw perníčky nebo mini donutky se slaným karamelem musíte vyzkoušet podle našich receptů. S karameládou jsou naprosto neodolatelné a jejich chuť Vás vystřelí do nebeských výšin jako vánoční kometu. A protože milujeme posypávání čokoládou, přidali jsme do nabídky topping Elimba z nepraženého kakaa. Jemné hoblinky s intenzivní chutí a vůní nepražených čokoládových bobů dodají každému sladkému pokrmu tu správnou tečku.Kokosový perlivý přípitek, opravdu?

S naším historicky prvním šumivým nápojem s 2 % alkoholu zažijete hodně zábavy! Dlouze fermentovaná kombucha z panenské kokosové vody má příznačný název Celebration Fizz a věříme, že si s ní připijete na nový, zdravý rok 2021. Nejen, že si užijete luxusní perlivou chuť, ale podpoříte trávení a očistu střev po hodování.

Kakao - radost pro tělo i duši

Náš tým letos posílilo několik žen a s nimi přišla nová energie a nápady! Společně jsme se shodli na tom, že každá žena by se měla naučit vnímat své tělo, mysl a duši jako jednu z nejdůležitějších věcí dnešní doby, řádně a s láskou o ně pečovat.

Kakao Elimba v sobě kombinuje vše, co ženy od přírody milují. Kvalitní kakao, tajemnou vůni a posvátnou obřadnost. Filip připravil společně se svojí ženou Kateřinou láskyplné video s návodem, jak překvapit ženu originálním dárkem v podobě kakaové ceremonie. Naše novinka, druhé ceremoniální kakao Elimba s pomerančem a kurkumou, dodá obřadu smyslnost.  Vše, co k přípravě ceremonie budete potřebovat, koupíte samozřejmě u nás v e-shopu. Ingredience jako jsou láska, úcta a vášeň však musíte najít každý ve svém srdci. A nezapomeňte, že kakao na energetické úrovni otevírá právě srdeční čakru!

A k tomu přidáme, ještě jeden tip na dárek, který vykouzlí úsměv na tváři po každé lžičce a mikrobiom si bude vrnět blahem.

Naši čokoládovou pomazánku jsme si vzali pěkně do parády, a to co vzniklo se nedá slovy popsat, to musíte zažít! Jemné, krémové čokoládové máslo s příměsí kešu oříšků a chia semínek se rozplývá na jazyku. Tuto čokoládovou nálož živin a zdraví prospěšných látek jsme navíc oblékli do nového designu

Pro všechny vyznavače čokoládového potěšení máme připravený nadupaný balíček, který obsahuje zmíněné čokoládové máslo, ceremoniální kakao Elimba s pomerančem a kurkumou, kokosové jerky dark choco a bezkonkurenční bezlepkovou Granolu Maca & Cacao. Nadělte pod stromeček koncentrovanou radost a potěšení


Přejeme vám krásné Vánoce, radostný vstup do nového roku a hlavně, dostatek zdraví a sebelásky!