• Novinka

Thajský mini ananas čtvrtky (mražené)

119 Kč
119 Kč/za kus

Jak se může tolik chuti vejít do něčeho tak malého?

Jste zvědaví, jak chutná opravdový ananas nebo si chcete připomenout svůj výlet do tropů? Ochutnejte náš mini ananas. Je jako stvořený do smoothie, ovocného salátu či jen tak, pro chuť. Bez loupání a rovnou připravený ke konzumaci.

Zjistit více ↓

O produktu

Mini ananas má tu nejananasovější chuť, jakou jste kdy zažili. S radostí ji teď z Thajska vezeme rovnou do vaší kuchyně. Když mini ananas na malé farmě perfektně uzraje, bleskově ho zpracujeme, takže je jako čerstvý a uchová si všechny prospěšné látky.  

Náš mražený mini ananas je plný živin, přirozeně sladký bez přidaného cukru, oloupaný a nakrájený na čtvrtky. Dejte si do smoothie nebo rozmixujte s Cocofirem přesně tolik, kolik chcete.

Jak se mini ananasy liší od těch klasických? Tato odrůda vyniká velmi intenzivní a sladkou ananasovou chutí, takže vás uspokojí i malý kousek. Navíc nemá uvnitř žádná tuhá vlákna, takže se dá jíst celý.

 

Tento mini ananas nakrájený na čtvrtky je v raw kvalitě (bez ošetření vysokou teplotou) a není doslazený. Pochází z Thajska.

Skladujte zmrazené při teplotě -4 do -18°C. Minimální trvanlivost je 2 roky od data výroby, je-li zboží uchováváno ve správných podmínkách. Po rozmrazení skladujte v teplotě do 5 °C a spotřebujte do 4 dní. Po částečném rozmrazení je možné znovu zamrazit.

Objem: 250 g

Složení

100 % mini ananas (krájený na čtvrtky)

Výživové hodnoty