Borůvky lesní BIO (mražené)

99 Kč
99 Kč/za kus

Tyto borůvky pochází z evropských lesů, byly ručně sbírány, umývány, čištěny a tříděny, to aby dostaly tu nejvyšší možnou péči a v té nejvyšší kvalitě se dostaly přímo k vám. Po roztřídění, čištění a kontrole jsou rychle zmrazeny, aby po rozmrazení chutnaly jako byste je právě utrhli z keříku. Nejsou tříděny podle velikosti, na chuti jim to ale ani trochu neubere - spíše naopak!

Zjistit více ↓

O produktu

Ovocný salát, dort, smoothie, bohatá snídaně plná barev, živin a chutí nebo lehká svačina? Vysoce kvalitní mražené bio ovoce zaručí, že si své oblíbené dobroty budete moci dopřát v jakémkoliv ročním období. Ty naše si totiž díky zmrazení zachovají účinné látky, a mohou být tak zdrojem živin po celý rok.

Vybrali jsme ty druhy ovoce, které jsou v případě BIO kvality výrazně odlišné od běžných druhů. Ať už s Yoguardem, Keefirem či Granolou budou tvořit harmonické přátelské prostředí a uspokojí nejen vaše chuťové buňky.

Pochází z kontrolovaných podmínek evropských zemí.

Skladujte při teplotě -18 °C. Minimální trvanlivost je 3 roky od data výroby, je-li zboží uchováváno ve správných podmínkách. Po rozmražení skladujte v teplotě do 5 °C a spotřebujte do 4 dní. Po částečném rozmrazení je možné znovu zamrazit.

 

Objem: 250 g

Složení

100 % Bio lesní borůvky

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství
HLAVNÍ JÍDLA

Veganské borůvkové knedlíky

Věděli jste, že chutné malé ovoce jako například borůvky je výborným…

Číst celé →
DEZERTY, ZMRZLINA

Cereální mini lívanečky s rybízem a Cocofirem

Slýcháte často otázky na to, co bude dnes/zítra/v neděli k snídani? S našimi…

Číst celé →
SMOOTHIE & DRINKY

Kakaovo-ovesné smoothie s ovocem

Kakaová ceremonie má své kouzlo i v kouzelné lahvičce s kokosovou vodou. A že s…

Číst celé →