• Borůvky lesní BIO (mražené)
  • Borůvky lesní BIO (mražené)
  • mražené

Borůvky lesní BIO (mražené)

Tyto borůvky pochází z evropských lesů, byly ručně sbírány, umývány, čištěny a tříděny, to aby dostaly tu nejvyšší možnou péči a v té nejvyšší kvalitě se dostaly přímo k vám.

Po roztřídění, čištění a kontrole jsou rychle zmrazeny, aby po rozmrazení chutnaly jako byste je právě utrhli z keříku. Nejsou tříděny podle velikosti, na chuti jim to ale ani trochu neubere - spíše naopak!

Zjistit více ↓
BIO
Mražené zboží! Omlouváme se, ale z důvodu udržení čerstvosti nelze tento produkt dopravit na všechny adresy. Zkontrolujte prosím možnosti dopravy.
129 Kč
Za tento produkt získáte 6 cococreditů
Minimální expirace: 120 dní


Ovocný salát, dort, smoothie, bohatá snídaně plná barev, živin a chutí nebo lehká svačina?

Vysoce kvalitní mražené bio ovoce zaručí, že si své oblíbené dobroty budete moci dopřát v jakémkoliv ročním období. Ty naše si totiž díky zmrazení zachovají účinné látky, a mohou být tak zdrojem živin po celý rok.

Vybrali jsme ty druhy ovoce, které jsou v případě BIO kvality výrazně odlišné od běžných druhů. Ať už s Cocooguardem, Cocofirem či Granolou budou tvořit harmonické přátelské prostředí a uspokojí nejen vaše chuťové buňky.

Pochází z kontrolovaných podmínek evropských zemí.

Skladujte při teplotě - 18 °C. Minimální trvanlivost je 3 roky od data výroby, je-li zboží uchováváno ve správných podmínkách. Po rozmražení skladujte v teplotě do 5 °C a spotřebujte do 4 dní. Po částečném rozmrazení je možné znovu zamrazit.

 

Složení Borůvky lesní BIO (mražené)

100 % Bio lesní borůvky

BIO
CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství

Výživové hodnoty

Na 100g:

Energetická hodnota  316 kJ / 75 kcal 
Tuky  0,2 g
z toho nasycené 0 g
Sacharidy 14,5 g
z toho cukry  14 g
Vláknina 6,6 g
Bílkoviny 0,6 g
Sůl 4,4 mg

Hodnocení

Michaela Šůstková 2. 2. 2023

Výborné, dávám si ráno na snídani ke cocoguardu a k tomu granolu. ❤️

Radka 20. 3. 2022

Ještě jste neměli tyto borůvky? Tak to je chyba! Jednou ochutnáte a už nebudete chtít jiné (ledaže byste měli vlastní les plný borůvek). Moc doporučujeme - přidáváme je do salátů, smoothies, zmrzlin, dezertů, jogurtu či kaší.

5,0
2 hodnocení
Napište recenzi