Zpět

Jak vyčistit svůj vztah s jídlem?

Naše zážitky doprovází emoce, které rozhodují o tom, jak si danou situaci zapamatujeme. A mezi jedny z těch prvních zážitků patří JÍDLO – kojení nebo krmení a pocit klidu, který následoval: Je o mě postaráno, vše je v pořádku. No jo, ale pak se to začalo trochu komplikovat a strava začala přicházet v čas, který určil někdo jiný – 6:30 snídaně, oběd 12:30 a svačina tehdy, když zazvoní na přestávku. Aby se ten vztah s jídlem ještě více zamotal, přidaly se principy trestu a odměny: Dokud to nedojíš, nezvedneš se od stolu. Pokud budeš hodná/ý, bude čokoláda. Nebo nátlak ve stylu ve stylu Jestli nebudeš jíst maso, nebudeš mít sílu, nevyrosteš…

Terapie šokem

Slova dospělých doprovodila naše intenzivní a čisté dětské emoce a celá situace se uložila do mentální složky s nápisem JÍDLO někam hodně hluboko. A proto je zkrátka těžké najednou vypustit sladké, pravidelně půstovat, být týden na šťávách nebo zařadit jiné tipy očisty. Něco v nás chce, abychom sledovali zajeté koleje a rozklíčovat tyhle vzorce může trvat roky. Čím můžete procesu prospět a urychlit jej? Zkusíte to! Zkrátka skočíte do té ledové a neznámé vody a nečekaně porušíte stará pravidla. Chcete popostrčit? Čtěte dál!

Systematicky a bezpečně

Spokojené tělo nepostavíte jen na mangovém Cocofíru a křupavé granole (ach, škoda). Občas je dobré dát si pauzu i od nich a zařadit nějakou tu detoxikační kůru. Aby měla hlavu a patu a byla pro Vás co nejpříjemnějším zážitkem, vytvořili jsme hned 3 očistné programy:

Jak to probíhá?

Po dobu 3, 10 nebo 21 dnů budete pít pouze kokosovou vodě Royal Virgin, Symbiotic Cocofír a užívat probiotika Superhuman.  V balíčku najdete průvodce, který do celého procesu vnese řád a klid. Libovolně můžete přidat sušenou šťávu z mladého ječmene a pro dodání síly kapsle Essential Protein. Uplatněte při nákupu své Cococredity!

Ale co s emocemi?

Nebojte, i na ně jsme mysleli! Součástí Wild & Coco očistných programů je roční předplatné aplikace Synctuition, která se postará o harmonizaci mysli a klid v duši.
A s tím klidem Vám pomůže ještě něco – mít dostatek informací! Doplňte je s těmito nejčastějšími otázkami k našim kokosovým detoxům. Přejeme Vám hodně sil při nahrazování starého novým a co nejpříjemnější zážitek!

Než se pustíte do očisty, konzultujte ji, prosím se svým lékařem.
Přecejen máme každý jiné tělo, a co sedne jednomu nemusí sedět druhému.