Státní svátek 28.10. - Nedoručujeme a neodesíláme

Natural Symbiotic Cocofir BIO

149 Kč
149 Kč/za kus
Skladem, předpokládané doručení: pozítří
Možnosti dopravy

Fermentovaný dále zrající výrobek z mladého kokosu, s vysokou koncentrací probiotických kultur. Osvěžující, kyselý a energizující. Cocofir je středně kyselý a příjemně voní. Působí jako pohlazení po jazyku i ve střevech. Nejlépe chutná, necháte-li ho pár hodin před konzumací (přes noc) v pokojové teplotě. Více o tom, jak fungují bakterie Superhuman, se dočtete na našem blogu.

Cocofir je rostlinná alternativa kefíru vyrobená pouze z mladého kokosu, probiotik a vody. Nic víc. V mladém kokosu je ideální prostředí pro množení přátelských probiotických kultur. Díky přírodním vlastnostem mladého kokosu má lahodnou a krémovou chuť. Neobsahuje žádné živočišné složky ani laktózu. Snadno nahradí jedno jídlo.

Zjistit více ↓

O produktu

Žádná z použitých surovin nebyla nijak tepelně ani tlakem upravená, a tak, stejně jako Natural Symbiotic Cocoguard, kombinuje přirozeně se vyskytující enzymy a antioxidanty z mladého kokosu s 28 přidanými bakteriálními kulturami. Tyto kultury jsou převážně ze sady Superhuman, čili přirozeně lidské kmeny probiotik, které rády osidlují naše střeva a mohou pak mít pozitivní účinky na mnoho oblastí našeho života.

Obsahuje přes 300 miliard probiotických kultur v jednom litru, společně s prebiotickou vlákninou galactomannan, která jim ve střevech poskytne optimální výživu. Doporučujeme konzumovat postupně, v množství vzrůstajícím ze 100 na 500 mililitrů dvakrát denně.

Skladuje se při teplotě od 1 do 5 °C. Trvanlivost je minimálně 14 dní od data dodání.

 

Objem: 500 ml

Složení

Mladý kokos rozemletý* 54 % (dužina z mladého kokosu* 67 %, panenská kokosová voda* 33 %), filtrovaná pitná voda, směs bakteriálních kmenů Superhuman1, další bakteriální kmeny2. *V bio kvalitě.

1 – směs bakteriálních kmenů Superhuman:

Lactobacillus rhamnosus, L. plantarum, L. casei ssp. casei, L. paracasei, L. gasseri, L. helveticus, L. sakei, L. salivarius a, L. salivarius b, Lactococcus lactis ssp. lactis, Bifidobacterium longum, B. infantis, L. acidophilus, B. lactis a, B. bifidum, B. breve, B. lactis b, Enterococcus faecium, L. brevis, L. fermentum, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L. rhamnosus GG, Propionibacterium acidipropionici, Pediococcus acidilactici, P. pentosaceus, Streptococcus thermophilus, prebiotická vláknina.


2 – další bakteriální kmeny: Streptococcus thermophilus, L. bulgaricus, Bifidobacterium lactis HN019, L. acidophilus NCFM, L. bulgaricus LB44.

Výživové hodnoty

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství
DEZERTY, ZMRZLINA

Kefírovo-meruňkové řezy

Meruňkové koláče, kde drobenka se rozpadá na jazyku - klasika nad klasiky,…

Číst celé →
SMOOTHIE & DRINKY

Kefírová Piña Colada

Piña Colada nebo kefírové osvěžení? S našimi letními drinky je možné obojí! 

Číst celé →
HLAVNÍ JÍDLA

Kurkumová tofu smaženice

Kdo by si nepamatoval smaženici. Měli jste ji však někdy s tofu a kurkumou?…

Číst celé →