Hlavní jídla

Buffalo Cauliflower s kimchi

Květák ve stylu Buffalo Wings se umístil v srdcích mnoha milovníků všeho pikantního a křupavého. Ten náš je však jemný a doplněný krémovým BIO kokosovým mlékem. Ale pokud vám chybí něco na zahřátí, doplňte ho naším živým Superhuman Kimchi!

Číst celé →

Tacos z quinoy

Tyto jemné quinoové tacos jsou skvělým tipem (nejen) na večeři s přáteli! Naplňte je oblíbenou zeleninou, přidejte naše hrachové medailonky s probiotickou Coco Mayo a před prvním zakousnutím se na své dílo pořádně podívejte – no není to nádhera?

Číst celé →

Svěží těstovinový BIOTIC salát

Nemáte chuť v létě na těžká jídla? Vyzkoušejte svěží salát s našim Biotic Cocoguardem. Tento salát vás mile překvapí. Je chutný, rychlý a připravíte si ho klidně několikrát za týden. 

Číst celé →

Cocotziki - Vegan tzatziki

Vyzkoušejte rostlinné tzatziki s Biotic Cocoguardem! Letošní okurky i čerstvý kopr už najdete na trzích i zahrádkách a za pár minut s nimi vytvoříte skvělý dip na letní grilování nebo k pečeným bramborám.

Číst celé →

Veganský burger s Pepper.Caramelade

Milujete burger, ale je vám po něm těžko? Nebo jste vegan či vegetarián? Připravte si jeho alternativu s naším rostlinným burgerem, který neobsahuje sóju ani lepek! 

Burger můžete zpestřit naši pepřovou karameládou! Nezní to báječně? 

Číst celé →

Nugetková Buddha Bowl

Milujete Buddha Bowl či jiné misky na tisíc způsobů a jste vegetarián? Tak to si tento zamilujete! 

Číst celé →

Rostlinné špízy

Milujete špízy? Co byste řekli na rostlinnou alternativu s hráškovými nugetky a veganským sýrem? To zní jako sen! 

Číst celé →

Bowl s nugetkami a domácím pestem

Také milujete Budha bowl a jiné druhy barevných a výživných misek? Co si takto připravit misku s naší rostlinnou alternativou masa.

Číst celé →

Hummus plate

Připravte si talíř s hummusem a pohankovým salátem. Perfektní je v kombinaci s Coco Mayo a Foccaciou od Wild&Coco.

Číst celé →

Vánoční kokosový kapr s majonézovým salátem

Báječná veganská varianta tradiční štědrovečerní večeře na netradiční způsob s využitím kokosové dužiny místo kapra.

Číst celé →

Superhuman flowerchi bowl

Milujete kimchi? Anebo ne? I tak si možná oblíbíte naše Superhuman Flowerchi, které kimchi připomíná lahodnou kombinací chutí a zároveň překypuje probiotiky Superhuman. Tentokrát si s ním můžete připravit krásný a chutný bowl, který neurazí ani ty nejpřísnější chuťové buňky!

Číst celé →

Cuketový tatarák s kimchi

Tataráčky bezpochyby patří k letnímu občerstvení, které za doprovodu našeho kimchi dokáže vytvořit jednoduchou a štědrou hostinu. Co víc, vaše trávení ji bude milovat!

Číst celé →