Objevujte kokos.

Salát s čočkou beluga, cuketou a křupavou cizrnou

Představujeme vám salátového hrdinu, který se směle postará o lepší trávení, výživu přátelských bakterií a nasycení těla tak akorát – tak, abyste se cítili plní, ale nepřeplácaní. Finální chuť salátu povýší lehce pikantní a probioitickou zálivku s kustovnicí. 

Číst celé →

Veganský čokoládový dort z dýně

Znáte takové ty poctivé, čokoládové dezerty s vláčnou texturou a chutí, která se po prvním soustu rozlehne po celých vašich ústech? Pokud přesně víte, o čem je řeč, zřejmě už klikáte na celý recept. Naučte se připravovat jednoduchý a veganský ganážový dort z máslové dýně. Ano, z dýně!

Číst celé →

Salát s tempehem, brokolicí a lahůdkovým dipem

Tento nutričně bohatý obědový salát vykouzlíte jen ze 7 surovin – včetně těch na zálivku! Sacharidy doplní batát, bílkoviny křupavý tempeh a probiotický dip se postará o spokojenost střev. 

Číst celé →

Tempeh v arašídové omáčce podle Kateřiny Kultové

Kreativní veganská kuchařka Kateřina Kultová pro vás vytvořila recept, který působí rafinovaně a komplexně. Ale přitom zvládne jej každý a to už za 20 minut! Omáčka se skvěle hodí k rýži nebo soba nudlím.

Číst celé →

Jarní závitky s tempehem

Jarní závitky jsou vděčnou večeří i aktivitou pro celou rodinu – můžete si hrát s jejich chutí, barevností i výživovou hodnotou. My je obohatili probiotickým Fermento Pestem a hrachovým tempehem, dvojicí, kterou ocení všechny vaše buňky.

Číst celé →

Superfood salát s kešu dipem a ovocem

Tušíme, že tuto pestrou salátovou variaci s limetkovou kešu zálivkou zařadíte do kolonky „oblíbené“. Obsažená pohanka vám doplní rutin a o protein se postará jeden z našich FOODIES oblíbenců – třeba hrachové medailonky, koprové nugetky či Superfood Burger! Vyberte si.

Číst celé →

Low-carb závitky s domácím hummusem

Tak tohle vás bude bavit: jednoduché low carb závitky ze zeleninové tortilly zapojí rozproudí vaši hravost, můžete si je narychlo smotat i v práci a když do tvorby zapojíte děti, budou nadšené.

Číst celé →

Black Tahini dip podle Jany Jelič

Připravte si jedinečný dip podle šéfkuchařky Jany Jelič, který připomíná oblíbenou satay omáčku a pozvedne jakýkoliv salát, pečenou zeleninu nebo buddha bowl. Dip je krémový, jemně kyselý a chutná po praženém sezamu.

Číst celé →

Raw Lamington Cake

Tradiční australský Lamington Cake už sám o sobě vzbuzuje chutě i zájem. A co teprve jeho RAW varianta! Dezert se perfektně hodí jako narozeninové překvapení nebo gesto lásky pro milované. Váš mixér se při něm pěkně zapotí, ale výsledek opravdu stojí za to.

Číst celé →

Kokosová mléčná rýže

Tahle dobrota rozhodně patří na seznam svátečních a víkendových snídaní i mezi „comfort foods“. A děti? Ty si tuto variantu mléčné rýže zamilují po první lžičce. 👶

Číst celé →

Perníkový chia pudding

Chia puding je pohádkově jednoduchou sváteční snídaní, na kterou si musíte přes noc počkat. Stejně, jako na Ježíška. Za to vás ráno potěší, že jste na sebe předchozí večer mysleli a připravili tělu tuto zdravou radost. Už víte, čím si puding ozdobíte?

Číst celé →

Vánoční batátový salát

Na bramborový salát má každá rodina „ten svůj“ recept. Co do letošní sváteční tabule vnést trochu jinakosti a vyzkoušet malou inovaci s probiotickou Coco Mayo a tempehem? Potěší vás chuť a výživová hodnota této dobroty – a to nejen na Vánoce!

Číst celé →