Objevujte kokos.

Svěží salát s grepem, Cocomayo a oříšky

Jarní svěžest v jakémkoliv ročním období? Dopřejte si zeleninovou pestrost, ovocné flavonoidy a prebiotickou Cocomayo v podobě svěžího salátku s grapefruitem!

Číst celé →

Ananasovo-mangový ryžový puding

Snídaně s vůní tropických dálek, která znamená vitaminovou bombu? Tímto rýžovým pudingem potěšíte nejen své chuťové pohárky, ale i svůj organismus. A třeba právě díky beta-karotenu obsaženém v mangu i svůj zrak!

Číst celé →

Těstoviny s brokolicovým pestem a fazolovými lusky

Mimořádně zdravá zelenina? I tak jsou označovány fazolové lusky, které se pyšní vysokým obsahem bílkovin a mnoha pozitivními účinky na naše zdraví. Vytvořte si s nimi krásně zelený a zdravý jarní oběd!

Číst celé →

Detoxikační smoothie s řapíkatým celerem

Řapíkatý celer je vysoce aromatická zelenina ceněná v mnoha světových kuchyních pro svou unikátní chuť i vůni. Jeho benefity však sahají mnohem dále: má prokázané antioxidační, protizánětlivé, antiseptické a sedativní vlastnosti. Pojďte si z něj spolu s námi připravit smoothie, které můžete nejen v době detoxu zařadit do jídelníčku. 

Číst celé →

Cizrna na kari s kokosovým “masem”

Kokosová dužina má mnoho využití. Jedním z nich je příprava receptů, v nichž v kombinaci s luštěninami a rýží vykouzlí doslova neodolatelný a jednoduchý, leč plnohodnotný pokrm. A ta jemná chuť kokosového mléka.. mňam!

Číst celé →

Zapečená borůvková kaše

Nejen pro ostrozrak slouží borůvky: blahodárných účinků mají na kontě totiž celou řadu! A co když byste si s nimi chtěli připravit nějakou méně tradiční snídani s tolik tradičními ovesnými vločkami? Tady je! 

Číst celé →

Veganský malinový bagel

Původně židovský pokrm ze 17.století možná znáte hlavně ve slané podobě. Co ale zkusit jeho malinovou verzi á la neodolatelnou atypickou cukrovinku?  

Číst celé →

Prebiotická ředkvičková pomazánka

Pomazánky - snad všichni po nich rádi sáhneme, když zatoužíme po studené večeři nebo lehké svačince. Ředkvičkovou s naší prebiotickou majonézou jste však zaručeně ještě nechutnali. A pozor - romantiku si neplánujte, česnek by vám ji mohl překazit!

Číst celé →

Jahodový Yoguard bowl s Elimbou a ovocem

Krásných, plnohodnotných snídaní, které jsou jednoduché na přípravu, není nikdy dost. Například s kakaem Elimba, jahodami a fermentovanými výrobky si můžete vykouzlit doslova skvostnou snídani, kterou váš mikrobiom budou milovat. A vaše oči? Rozhodně také!

Číst celé →

Passion fruit mousse

Sladký hřích bez výčitek a navíc s marakujou, která v sobě skrývá mnoho výživných látek? To zní skoro jako pohádka, že? Tak si ji s námi pojďte dopřát. 

Číst celé →

Salát z květákové rýže

Květáková rýže, quinoa, borůvky - kdy naposledy jste takovou kombinaci jedli? Možná si tipneme, ale všechno je jednou poprvé! Tenhle originální salát totiž budete milovat. Přesvědčte se sami! 

Číst celé →

Veganské zeleninové lasagne s růžičkovou kapustou

Italská kuchyně přispěla mnoha báječnými pokrmy do světové gastronomie. To však ještě netušila, jaké budou veganské lasagne s cocomayo a růžičkovou kapustou! Ta je navíc doslova studnicí prospěšných látek pro váš organismus. Dobrou chuť!

Číst celé →