Startovací balíček na výrobu Yoguardu (XXL)

2 499 Kč
Skladem, předpokládané doručení: pozítří
Možnosti dopravy

Rodinná sada pro výrobu veganského kokosového Yoguardu s živými probiotickými kulturami pro opravdové nadšence.

Zjistit více ↓

O produktu

Lahodný veganský Yoguard z kokosové dužiny si hravě vyrobíte doma pomocí výkonného mixéru. Krom mixéru potřebujete ještě místo v mrazáku. V balíčku najdete suroviny na čtyři várky po 2 litrech, dohromady tedy 8000 ml Yoguardu.

Součástí balíčku je velký termobox, ve kterém vše zfermentujete, kešu pomazánka, která Yoguardu dodá ještě větší šmrnc (můžete ji použít před i po fermentaci, vystačí na 6 litrů Cocoguardu), probiotika Yoguard (10 kapslí, na 10 litrů Yoguardu) a probiotika Superhuman (dodají Yoguardu terapeutické probiotické účinky, 10 kapslí, stačí na 10 litrů). Samozřejmě v balení najdete i manuál, kde vám prozradíme všechny naše tajné triky na ten nejlepší Yoguard pod sluncem. Online manuál na výrobu Yoguardu najdete tady.

Volitelně si můžete doobjednat litrové sklenice a další doplňky.

Stačilo by vám menší množství? Vyzkoušejte nás základní Yoguardový balíček.

Poštovné platíme samozřejmě my.

Trvanlivost:

Kokosová voda Royal Virgin – po rozmražení vydrží 3 dny v lednici. Zamražená vydrží až několik měsíců, viz datum spotřeby na obalu produktu.

Dužina z mladého kokosu (větší) – 1 kg - Po rozmražení vydrží minimálně 3 dny v lednici. Zamražená vydrží až několik měsíců, viz datum spotřeby na obalu produktu.

Kokosová pomazánka kešu – 300 g - trvanlivost několik měsíců, viz. datum spotřeby na obalu produktu.

Probiotika Yoguard na výrobu Yoguardu 10 kapslí - trvanlivost několik měsíců, viz datum spotřeby na obalu produktu. Probiotika je ideální uchovávat v mrazáku.

Probiotika Superhuman - trvanlivost několik měsíců, viz datum spotřeby na obalu produktu. Probiotika je ideální uchovávat v mrazáku.

CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství