Zpět

Zázračný Cocofir - jak a proč jej využít nejen v kuchyni

“Jogurt je skvělý miláčku, ale chtělo by to něco, co se dá pít a kde se více přivítá skvělá fermentovaná kyselková chuť.”

Touto větou odstartovala dráha našeho zázračného Cocofiru.

Můj manžel se toho s radostí ujal a začal vytvářet alternativu kefíru z mladého kokosu, který v sobě snoubí jak lahodnou chuť, tak zároveň miliardy přátelských bakterií, které regenerují naše tělo.

“Vize je taková, že Cocofir je nejen lahodný výživový doplněk, ale skrze svou hojivou sílu dokáže přinést i více harmonie vztahů”.

Jak je to možné?

Naše střeva ovlivňuje to, jak se cítíme a jak emočně reagujeme, zároveň ale kouzlí na tváří úsměv každého, kdo si ho zamiluje. I proto se stává i dárkem, na který se těší nejen vaši blízcí, ale i jejich zažívání

Protože jak již řekl náš zákazník Pert Furda “ Tělo si to žádá, tělo to potřebuje.”

Péče o pleť

Další využití Natural Symbiotic Cocofiru může být i pro náš vnější mikrobiom alias k péči o naši pleť. Milovníci kávy určitě přivítají hravý způsob využití Cocofiru a kávy.

Jak na to?

Namelete najemno kávová zrna, promícháte s 100ml Cocofiru a nanesete na pleť. Takovým peelingem můžete promasírovat i celé tělo. Necháte působit 10 minut a poté opláchnete.

Cocofir se dá použít i pro zdraví vašich vlasů, a to tak, že před umytím naneste na vlasovou pokožku a promasírujte.

Do nového dne

Naše nejoblíbenější využití je však stále do snídaní, kde kombinace Mango Cocofiru s malinami, granolousušeným kokosovým mlékem a kešu spreadem je prostě neodolatelná.

Kyselý úsměv na tváři nám vyvstává ne z jeho pití, ale při zjištění, že nám v lednici chybí.

Přejeme, ať vám Cocofir přinese aspoň zlomek radosti, kterou vytváří u nás. Pokud máte i vy nějaké hravé využití, nebo oblíbenou kombinaci právě s Cocofirem, určitě nám dejte vědět, rádi se budeme inspirovat.

Za Wild&coco

Kateřina Rae