• Biotic Cocofir Višeň BIO
  • Biotic Cocofir Višeň BIO
  • Biotic Cocofir Višeň BIO

Biotic Cocofir Višeň BIO

Co vznikne, když seznámíte mladý kokos s bio višněmi a miliardami přátelských bakterií? Tahle růžová a chuťově harmonická radost, kterou vyrábíme s láskou v Mníšku pod Brdy a doporučili bychom ji každému, kdo chce do svého jídelníčku dostat více probiotik a polyfenolů.

Díky své jemné chuti se hodí i pro začátečníky s živými WILD & COCO produkty a dá se krásně zapojit do snídaňových kaší, smoothie i raw dezertů (jako je třeba tento).

Do vašeho těla s každým lokem dopraví neuvěřitelných 10 miliard přátel a pozitivní účinky poznáte už po prvním týdnu užívání.

Cocofir doporučujeme skladovat při 1 – 5 °C.
Více informací o Biotic Cocofiru najdete v popisu níže nebo v tomto článku.

Zjistit více ↓
Vědecké potvrzení aktivních bakterií ve studii Mikrobiologického ústavu AV ČR
80 % zákazníků pociťuje více radosti při pravidelné konzumaci
BIO LACTOSE FREE PLANT-BASED RAW
79 Kč
Za tento produkt získáte 3 Cococredity
Objednejte si čerstvou várku, kterou brzy dokončíme. U Vás bude pravděpodobně 23. 7. 2024.
Minimální expirace: 14 dní
Možnosti dopravy
Nová dimenze funkčních potravin. 
Biotic je připravený na každou výzvu.

 

Biotic Cocofir jednoznačně patří mezi vlajkové lodě v naší flotile. Tento malý zázrak je technologicky i surovinově to nejlepší co nyní dokážeme vyrobit, tak aby byl produkt lahodný, vysoce funkční a cenově dostupný. Unikátní složení, chuť a následující pocit vás přivede k novému pohledu na svět. Krásně osvěží, hydratuje i zasytí. Jeho účinky nejlépe pocítíte při každodenní konzumaci.

 

Po dlouhém vývoji se nám podařilo usadit živé kultury do lahodné chuti a kompaktního balení. Bio fermentovaná bezlaktózová veganská alternativa kefíru obsahuje kultury Superhuman s přídavkem Lb. Reuteri pro silnější účinek a Lb. Plantarum pro lepší chuť. 

Biotic Cocofir je vyroben pouze z rozmixované dužiny a vody z mladého kokosu, které jsou fermentovány pomocí 30 bakteriálních kmenů, mezi nimiž je i 28 vysoce funkčních kmenů „Superhuman“. Biotic Cocofir obsahuje i citlivě ošetřenou a čistou filtrovanou vodu, aby byla jeho konzistence řidší než u Cocoguardů. Pro mnoho zákazníků je to nejlepší produkt z kokosu, který je velice energetický a osvěžující.

Navíc je v Biotic Cocofiru přirozeně obsažena vláknina galaktomanan vyskytující se v dužině mladého kokosu. Ta je ideální výživou pro přátelské bakterie, kterým se díky ní velice dobře daří, a mají tak o to vyšší účinnost. Podporují prosperitu střevního mikrobiomu a mohou posilovat nejen zdraví našich střev, ale i náš celkový pocit štěstí. Biotic Cocofir neobsahuje laktózu ani žádné jiné živočišné složky a je přirozeně bez lepku. Hodí se tak pro nízkosacharidovou či bezlepkovou dietu, paleo nebo vegetariánský a veganský životní styl.

 

Jakou má chuť

- Netradiční, vlastně ne-kokosovou

- Je výrazný a unikátní 

- Nezapomenutelný od prvního setkání 

- Medicína v kombinaci s lahodnou chutí 

 

Jak jej nejlépe využít

Cocofir je skvělý parťák pro každodenní zdravou svačinku. Můžete ho použít na perfektní snídani společně s naší Granolou a Spready. Skvěle vypadá v každé ledničce ale ještě lépe mu bude s vámi při sportu, intenzivních zážitcích a jako zasloužená odměna. Protože každý den je důvod k odměně.

Doporučujeme produkt skladovat při 1–5 °C, protože při teplotách nad 5°C ožívá a může se začít projevovat. Třeba tak, že se snaží opustit sklenici.

Složení Cocofiru

Natural Biotic Cocofir* 80 % (filtrovaná pitná voda, kokosové pyré z mladého kokosu* 46 % [kokosová dužina* 80 %, kokosová voda* 20%], směs bakteriálních kmenů Superhuman [Lactobacillusrhamnosus, L. plantarum, L. casei ssp. casei, L. paracasei,L. gasseri, L. helveticus, L. sakei, L. salivarius a, L. salivarius b, Lactococcus lactis ssp. lactis, Bifidobacteriumlongum, B. infantis, L. acidophilus, B. lactis a, B. bifidum,B. breve, B. lactis b, Enterococcus faecium, L. brevis, L.fermentum, L. plantarum, L. reuteri, L. rhamnosus, L.rhamnosus GG, Propionibacterium acidipropionici, Pediococcus acidilactici, P. pentosaceus, Streptococcus thermophilus, prebiotická vláknina], další bakteriální kmeny [L.plantarum, L. reuteri], fermentační startér* [třtinový cukr*]), višňové pyré* 20 %, éterický pomerančový olej*. *V bio kvalitě. 

BIO LACTOSE FREE PLANT-BASED RAW
CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU CZ-BIO-002 Zemědělská produkce mimo EU BIO – produkt ekologického zemědělství

Výživové hodnoty

na 100 g

Energie 154 kJ / 36,8 kcal  
Tuky 3,1 g  
z toho nasycené 2,9 g  
Sacharidy 0,8 g  
Z toho cukry 0,8 g  
Vláknina 2,2 g  
Bílkoviny 0,3 g  
Sůl 0  

Hodnocení

Anna Kasparová 28. 2. 2023

Prekvapila me prijemna chut. Nemam rada kefiry, ale tenhle mi moc chutnal.

Gabriela B 9. 2. 2023

Super osvěžující, chutné ideální do horkych letních dní. Musim říct,že jedna sklenička je málo 😅 je to lehce nakysle, jemně perlivé, prostě ňamka. Muj první kefír v životě a jiný nez cocofir nechci

Daniela 9. 2. 2023

Moc dobrý a ne moc sladký kefír bez mléka, moc mi chutnal.

Kateřina 2. 2. 2023

Nejoblíbenější produkt. Skvělá a osvěžující chuť.😍

David Váchal 24. 1. 2023

Pokud máte raději kyselejší kefíry, tak tento vám bude zaručeně chutnat. Obecně mám višně rád, takže tato kombinace, kdy ještě udělám něco dobrého pro svoje střeva je výhra.

Lenka Orlová 23. 1. 2023

Jak višeň, tak mango jsou top produkt. Višeň je pro všechny, co mají rádi méně sladké a příjemně lehce kyselé. Neuvěřitelně osvěžující záležitost!

4,9
7 hodnocení
Napište recenzi

Zeptejte se

Nikdo se ještě na produkt nezeptal. Buďte první!