Zpět

Svěží a energické jaro s kokosovým detoxem

Naše tělo je božský a neuvěřitelně silný nástroj. Naše mysl je přehlídkou skvělých nápadů, radosti, inspirace a harmonie. A dohromady spolu tvoří naprosto jedinečnou bytost - Vás! V dnešní hektické době na to často zapomínáme a svému tělu ani své mysli nevěnujeme takovou pozornost, jakou by si zasloužily.

Chybí vám čas pro sebe? Chcete si odpočinout a odlehčit svému tělu? Dopřát své mysli oddech od každodenních starostí? Přijít na nové nápady? Najít inspiraci a harmonii pro své běžné dny? Pak jste tu správně a kokosový detox pro vás může být užitečným pomocníkem.

Kokosový detox nabízíme ve třech variantách, tudíž si vybere úplně každý. Že jste jej nikdy nezkusili? Nevadí! I na začátečníky myslíme. Než vám jednotlivé varianty představíme, rádi bychom však upozornili, že je kokosový detox určen pro zdravé jedince. Pokud se potýkáte se zdravotními problémy, poraďte se se svým lékařem, zda je pro vás vhodný.

KOKOSOVÁ OČISTA 3 FIRST
Třídenní kokosová očista, která je ideální jak pro naprosté „detoxem nepolíbené“ nováčky, tak pro ty zkušenější. Zatímco začátečníkům poskytne příjemný a nenásilný vstup do světa kokosu, zkušenější jej mohou zařadit pro odlehčení i několikrát v průběhu roku. Je založena na kokosové vodě a kokosovém Keefiru plném miliard probiotických bakterií, které poskytnou mimořádnou sílu i vašemu trávení. Výhodou této očisty je jednoduchost a to, že je přímo stvořena pro víkend - stačí začít v pátek a užít si víkend plný harmonie, odpočinku a fyzického i psychického osvěžení!

KOKOSOVÝ DETOX 10 ORIGINAL
Desetidenní intenzivní zážitkový program, který vám pomůže najít radost ze života a obnovit ve vašem nitru sebelásku, vnitřní sílu a sebedůvěru. Zapojíte do svých dnů každodenní očistný rituál, jehož prvky můžete následně zařadit i do běžného života. Objevíte čas jen pro sebe, naučíte se vnímat své tělo a naslouchat mu. Přitom je ale detox vhodný i při běžných rodinných a pracovních povinnostech a není časově náročný. Denně vám stačí jedna hodina času navíc a k tomu pořádná porce odvahy. Pokud ji máte, pojďte do toho!

KOKOSOVÝ DETOX 21 SELF-LOVE
Třítýdenní komplexní program, který pročistí vaši mysl a nabije vaše tělo energií, jakou jste doposud možná ještě nepoznali. Stejně jako desetidenní detox zahrnuje každodenní očistný rituál, jehož kroky si po několika málo dnech zamilujete. Během třech týdnů objevíte novou životní inspiraci i energii a navážete unikátní spojení se svým tělem i duší. I tento program je založen na pití panenské kokosové vody, v tomto případě však obohacené o mladý ječmen. Díky přidání fermentovaných potravin dojde k výraznému posílení vašeho střevního mikrobiomu!

JAK MŮŽE VYPADAT VÁŠ DETOXOVÝ DEN?


Půjdete brzy spát, pustíte si speciální meditaci Synctuition a blaženě při ní usnete. Ráno brzy a s lehkostí vstanete a začnete svůj den ranním rituálem. Protáhnete se, zadýcháte si power breathing podle Wima Hofa a dáte si osvěžující střídavou sprchu, která pomůže posílit vaši imunitu.

Místo snídaně si dáte Essential Protein pro podporu svalstva a probiotika pro posílení střevního mikrobiomu. Následně se budete věnovat rodině nebo si zameditujete. Poté si dáte sklenku kokosového Keefiru, který ještě více ,,nakopne” vaše zažívání.

A hurá do života! Dnešní den je jedinečný a vše, co se dnes stane, je poprvé - a také naposledy! Berte to jako hru a užijte si každý moment.

K brzkému obědu si dáte krátké cvičení a půl litru kokosové vody s mladým ječmenem. Odpoledne vám dodá sílu dalších několik tabletek Essential Proteinu, které doplníte další kokosovou vodou. Tentokrát ji můžete zkusit obohatit o macu a raw kakao.

Pokud jste přes den pracovali, je nyní čas se plně věnovat sobě a své rodině. Buďte spolu, najděte společnou aktivitu která vás bude bavit nebo si najděte čas pro sebe a věnujte se něčemu kreativnímu, co vás těší.

Mezitím pomalu nastává čas si dopřát něco lahodného k večeři. Můžete se inspirovat našimi lehkými recepty z WILD VÝZVY nebo naší receptovovou sbírkou.

Po večeři si dáte uklidňující procházku. Vyrazíte do přírody, do parku nebo do ulic s právě rozkvétajícími stromy. Budete se radovat z čerstvého jarního vzduchu a pocítite vděčnost za celý váš den. Toto je ideální příležitost si připomenout, co vám v daný den udělalo radost.

Po návratu z procházky vypnete telefon, počítač i televizi. Strávíte příjemný čas s rodinou nebo si opět uděláte chvilku pro sebe. Poté se s klidnou a čistou myslí odeberete do postele, kde znovu poklidně usnete při meditaci Synctuition. A až se probudíte, čeká vás další nádherný den!


Pokud vás zajímá detailní princip fungování detoxu, můžete si přečíst náš článek o tom, jak funguje 21denní detox. Naše kratší, desetidenní a třídenní programy, fungují velice podobně.

Máte nějaký dotaz či připomínku? Budeme velice rádi, pokud nás kontaktujete na e-mailu barbora@wildandcoco.com.