Dezerty, zmrzlina

Jahodová Cocoguard bowl s Elimbou a ovocem

Krásných, plnohodnotných snídaní, které jsou jednoduché na přípravu, není nikdy dost. Například s kakaem Elimba, jahodami a fermentovanými výrobky si můžete vykouzlit doslova skvostnou snídani, kterou váš mikrobiom bude zbožňovat. A vaše oči? Rozhodně také!

Číst celé →

Passion fruit mousse

Sladký hřích bez výčitek a navíc s marakujou, která v sobě skrývá mnoho výživných látek? To zní skoro jako pohádka, že? Tak si ji s námi pojďte dopřát. 

Číst celé →

Prebiotické nanuky s kiwi

Domácí cocoguardový nanuk navíc s kiwi, které z tropických krajin přináší mnoho prospěšných látek, bude vaší oblíbenou mlskou. Vysoký obsah vitaminu C, polyfenolů, antokyanů, chlorofylu, karotenoidů, taninů a flavonoidů z něj činí výjimečné ovoce, které určitě stojí za zařazení do jídelníčku! 

Číst celé →

Veganské kefírové muffiny s kiwi

Muffiny s kiwi a s naším oblíbeným Cocofirem? Možná netradiční pojetí vitaminové variace těch klasických, které ale rozhodně stojí za vyzkoušení. 

Číst celé →

Nepečené řezy s malinovou marmeládou

Krémovo-malinové opojení v podobě veganských řezů, které budete milovat. Navíc za doprovodu chia semínek a domácí marmelády určitě jinak než je znáte.

Číst celé →

Veganské twix tyčinky

Staré známé Twix tyčinky - známe je snad všichni. Dobrota, běžně plná cukru, se však vyrobena z našich spreadů může stát zdravou lahodou, po které se jen zapráší. Vyzkoušejte!

Číst celé →

Banana bread s křupavou granolou

Milujete banánový chlebíček nebo jste ještě nevyzkoušeli ten, který by vás okouzlil? Ať tak či tak, tenhle budete milovat.

Číst celé →

Ovesné kešu tyčinky

Lehká a zdravá svačinka, po které rádi sáhnete před cestou do práce nebo při odpolední kávě? Ovesné tyčinky budete milovat!

Číst celé →

Pomerančové brownies s čokoladovou pěnou

Pomeranč a kurkuma - báječná kombinace barvy slunce s protizánětlivými účinky a mnoha důležitými prvky a minerály z kakaa Elimba. A co teprv v čokoládových brownies! 

Číst celé →

Koko-čoko pěna

Opojná chuť čokolády a kokosu vytváří nádhernou symbiózu, kterou jednou ochutnáte a budete si ji chtít dopřávat častěji a častěji....

Číst celé →

Snídaňové ovesné menu s dýní a kaki

Slané nebo sladké? Fermentované kokosové produkty můžete využít tak i tak. Evokuje-li vám však tento recept slaný oběd, nenechte se mást, je to snídaňová nálož plná zdraví prospěšných látek v podobě ovesné kaše s kaki ovocem a dýní! Inspirujte se s námi s tímto tajemným pokrmem.

Číst celé →

Rýžová kaše s toppingem Elimba

Rýžová kaše může mít mnoho odstínů a příchutí. Nás jich baví celé spektrum a pokud naše snídaně voní po kakau a chutná po miliardách přátel, je to to pravé. A třeba i pro vás!

Číst celé →