Dezerty, zmrzlina

Veganský lava cake s kakaem Elimba

Příval lahodné chuti s kakaovým opojením v půvabných lava cake. Dáte si?

Číst celé →

Mandlovo-malinové tartaletky

Věděli jste, že se maliny mohou pyšnit mimo jiné vysokým obsahem vitaminu C? Abyste si jejich přednosti mohli vychutnat, připravili jsme pro vás nejen krásně vypadající, ale i božsky chutnající tartaletky. 

Číst celé →

Veganské bananoffee cupcakes

Kdo by nemiloval cupcaky! Nechte na jazyku rozplynout tu báječnou kokosovo-karamelovou chuť a a vychutnejte si dezert, který, ač těžko uvěřit, bude milovat i vaše tělo. 

Číst celé →

Višňová srdíčka s čokoladou

Láska má mnoho podob. Ta višňová, která miluje čokoládu může doprovodit vaši odpolední kávu, a to jak jinak než ve tvaru srdce! 

Číst celé →

Jogurtovo-matchové dortíčky s bílou čokoládou

Milujete Matchu a naše prebiotické produkty? V tom případě si u těchto dortíčků přijdete na své.

Číst celé →

Kukuřičná kaše s borůvkovým želé

Bobuloviny jsou oblíbeným ovocem, které poskytuje širokou škálu rozmanitých chutí. Radost dělají i našemu tělu, na které mají blahodárné účinky. Dopřát si je můžete například v kukuřičné kaši s borůvkovým želé. Co říkáte?

Číst celé →

Ananasovo-mangový ryžový puding

Snídaně s vůní tropických dálek, která znamená vitaminovou bombu? Tímto rýžovým pudingem potěšíte nejen své chuťové pohárky, ale i svůj organismus. A třeba právě díky beta-karotenu obsaženém v mangu i svůj zrak!

Číst celé →

Zapečená borůvková kaše

Nejen pro ostrozrak slouží borůvky: blahodárných účinků mají na kontě totiž celou řadu! A co když byste si s nimi chtěli připravit nějakou méně tradiční snídani s tolik tradičními ovesnými vločkami? Tady je! 

Číst celé →

Veganský malinový bagel

Původně židovský pokrm ze 17.století možná znáte hlavně ve slané podobě. Co ale zkusit jeho malinovou verzi á la neodolatelnou atypickou cukrovinku?  

Číst celé →

Jahodový Yoguard bowl s Elimbou a ovocem

Krásných, plnohodnotných snídaní, které jsou jednoduché na přípravu, není nikdy dost. Například s kakaem Elimba, jahodami a fermentovanými výrobky si můžete vykouzlit doslova skvostnou snídani, kterou váš mikrobiom budou milovat. A vaše oči? Rozhodně také!

Číst celé →

Passion fruit mousse

Sladký hřích bez výčitek a navíc s marakujou, která v sobě skrývá mnoho výživných látek? To zní skoro jako pohádka, že? Tak si ji s námi pojďte dopřát. 

Číst celé →

Prebiotické nanuky s kiwi

Domáci yoguardový nanuk navíc s kiwi, které z tropických krajin přináší mnoho prospěšných látek, bude vaší oblíbenou mlskou. Vysoký obsah vitaminu C, polyfenolů, antokyanů, chlorofylu, karotenoidů, taninů a flavonoidů z něj činí výjimečné ovoce, které určitě stojí za zařazení do jídelníčku! 

Číst celé →