Smoothie & Drinky

Detoxikační smoothie s řapíkatým celerem

Řapíkatý celer je vysoce aromatická zelenina ceněná v mnoha světových kuchyních pro svou unikátní chuť i vůni. Jeho benefity však sahají mnohem dále: má prokázané antioxidační, protizánětlivé, antiseptické a sedativní vlastnosti. Pojďte si z něj spolu s námi připravit smoothie, které můžete nejen v době detoxu zařadit do jídelníčku. 

Číst celé →

Ovesná kaše s pečenou hruškou

Hrušky - ovoce možná trochu zastíněné tak oblíbeným jablkem! Hrušky však napříč všemi odrůdami obsahují vysoké množství minerálů, vitaminů, polyfenolů, flavonoidů a antokyanů. A připravit se navíc dají i na inovativní způsoby. Chcete si jeden zkusit? 

Číst celé →

Mango-marakujové smoothie

Rádi zkoušíte nejrůznější smoothies? Váš mikrobiom bude chrochtat blahem z kefírové symbiózy a vaše tělo z dávky vitaminů a minerálů obsažených v mangu, které, jak se již dlouho traduje, pomáhá přečkat stavy nervozity, stresu, podrážděnosti a duševní únavy. 

Číst celé →

Prebiotická chia snídaně

Rádi byste si dopřáli hodnotnou a pestrou snídani, jejíž příprava nezabere příliš mnoho času? Jedním z řešení je připravit si ji den předem! A jak? Inspirujte se s námi! 

Číst celé →

Royal Virgin Smoothie Bowl

Smoothie bowl má nespočet variant a je nejen krásný na pohled, ale může být doslova zásobárnou vitaminů, minerálů a antioxidantů. Inspirujte se a ozdobte si ten svůj! 

Číst celé →

Vánoční kešu nápoj

Opojný nápoj s vánočním aroma nejen zahřeje, ale potěší všechny smysly! 

Číst celé →

Green smoothie bowl s Wild&Coco granolou

Protože naše granola má výsostnou a všeobjímající chuť! A protože smoothie bowl, který hraje všemi barvami (i tou zelenou) je ideální pro očistu organismu díky našemu zelenému ječmeni, antioxidantům z borůvek a zážitku z rituální snídaně. 

Číst celé →

Mangovo-kefírový puding

Puding s vysokým obsahem omega3 mastných kyselin a vlákniny, která čistí střeva a zároveň krmí přátelské bakterie? Přesně takové vlastnosti má mangovo-kefírový puding od Wild&Coco. 

Číst celé →

Podzimní jablkovo-skořicové smoothie

Jemnost podzimu, energie zklidnění a posílení naší imunity. Výživné mlsání s vůní jablek a skořice vám provoní každý přítomný okamžik. 

Číst celé →

RAW pohanková kaše

Podzimní ovocné tóny a snídaňové rituály - to vše v sobě snoubí raw pohanková kaše, která s Keefirem za doprovodu Granoly chutná nebývale! 

Číst celé →

Kefírová zálivka

Jelikož pro nás kefír znamená báječné osvěžení a zároveň skvělý doplněk nejen k letním pokrmům, přinášíme vám dnes naše favority mezi dipy. 

Číst celé →

Snídaňová kaše s kefírem a karamelovou pomazánkou

Rádi byste ráno sáhli po pestré snídani prospěšné vašemu tělu? Snídaňovou kaši s kefírem si můžete připravit předchozí den do ledničky a ráno jako když najdete - výživnou snídani, která zasytí a navíc - nesmírně chutnou. 

Číst celé →