Objevujte kokos.

Pečené ořechy

Skvělá alternativa cukroví, která vaše tělo vyživí kvalitními tuky. Chuť ořechů jsme si troufli obohatit pikantní .pepper..caramelade z dílny .pepper..fieldu a WILD & COCO. Pečené ořechy můžete použít jako zpestření snídaňově kaše, smoothie bowl nebo salátu!

Číst celé →

Pečené fíky s Fermento Pestem

Tak takovýto předkrm jste ještě neměli. Pečené fíky ve spojení s probiotickým a zemitým Fermento Pestem přináší nepopsatelné spojení chutí, kterým okouzlíte každou návštěvu.

Číst celé →

Dýňový hummus

Připravte si variantu hummusu, který vypadá jako slunce na talíři. A když jej dozdobíte krémovým Black Tahini, vznikne jak nádherný kontrast barev, tak dokonalé propojení chutí.

Číst celé →

Pumpkin overnight oats

Tahle podzimní snídaně s probiotickým přesahem může být přesně tím začátkem dne, který vám dodá radost a energii na všechny výzvy. Ať už jste vstali pravou nebo levou. Zkusíte ji?

Číst celé →

Buffalo Cauliflower s kimchi

Květák ve stylu Buffalo Wings se umístil v srdcích mnoha milovníků všeho pikantního a křupavého. Ten náš je však jemný a doplněný krémovým BIO kokosovým mlékem. Ale pokud vám chybí něco na zahřátí, doplňte ho naším živým Superhuman Kimchi!

Číst celé →

Tacos z quinoy

Tyto jemné quinoové tacos jsou skvělým tipem (nejen) na večeři s přáteli! Naplňte je oblíbenou zeleninou, přidejte naše hrachové medailonky s probiotickou Coco Mayo a před prvním zakousnutím se na své dílo pořádně podívejte – no není to nádhera?

Číst celé →

Granola Bagel

Už jste slyšeli o trendy granolových bagelech? Že ne?!

Tak si pojďte jeden takový připravit s námi! Recept je jednoduchý a stačí vám na něj pouze 5 ingrediencí.

Číst celé →

Rybízový RAW Cheesecake

Rybízový, osvěžující RAW CHEESECAKE 💜 
K tomu není co dodat, ten musíte zkrátka zkusit.

 

Číst celé →

Svěží těstovinový BIOTIC salát

Nemáte chuť v létě na těžká jídla? Vyzkoušejte svěží salát s našim Biotic Cocoguardem. Tento salát vás mile překvapí. Je chutný, rychlý a připravíte si ho klidně několikrát za týden. 

Číst celé →

Cocotziki - Vegan tzatziki

Vyzkoušejte rostlinné tzatziki s Biotic Cocoguardem! Letošní okurky i čerstvý kopr už najdete na trzích i zahrádkách a za pár minut s nimi vytvoříte skvělý dip na letní grilování nebo k pečeným bramborám.

Číst celé →

Veganský burger s Pepper.Caramelade

Milujete burger, ale je vám po něm těžko? Nebo jste vegan či vegetarián? Připravte si jeho alternativu s naším rostlinným burgerem, který neobsahuje sóju ani lepek! 

Burger můžete zpestřit naši pepřovou karameládou! Nezní to báječně? 

Číst celé →

Nugetková Buddha Bowl

Milujete Buddha Bowl či jiné misky na tisíc způsobů a jste vegetarián? Tak to si tento zamilujete! 

Číst celé →