Objevujte kokos.

Mayo salát s batátovými hranolky a grilovaným tempehem

Cocomayo je láskou prebiotickou, chutnou ve všech podobách: třeba s tempehem, batátovými hranolky a salátem si rozumí náramně!

Číst celé →

Banana bread s křupavou granolou

Milujete banánový chlebíček nebo jste ještě nevyzkoušeli ten, který by vás okouzlil? Ať tak či tak, tenhle budete milovat.

Číst celé →

Ovesné kešu tyčinky

Lehká a zdravá svačinka, po které rádi sáhnete před cestou do práce nebo při odpolední kávě? Ovesné tyčinky budete milovat!

Číst celé →

Pomerančové brownies s čokoladovou pěnou

Pomeranč a kurkuma - báječná kombinace barvy slunce, s protizánětlivými účinky a mnoha důležitými prvky a minerály z kakaa Elimba. A co teprv v čokoládových brownies! 

Číst celé →

Koko-čoko pěna

Opojná chuť čokolády a kokosu vytváří nádhernou symbiózu, kterou jednou ochutnáte a budete si ji chtít dopřávat častěji a častěji....

Číst celé →

Mango-marakujové smoothie

Rádi zkoušíte nejrůznější smoothies? Váš mikrobiom bude chrochtat blahem z kefírové symbiózy a vaše tělo z dávky vitaminů a minerálů obsažených v mangu, které, jak se již dlouho traduje, pomáhá přečkat stavy nervozity, stresu, podrážděnosti a duševní únavy. 

Číst celé →

Mango curry s rýží

Láska na kari - to je náš nový recept, ve kterém kokosové mléko zjemní každou chuť a mango dodá chuť exotiky, která potěší v každém ročním období. 

Číst celé →

Grilované chilli zeleninové věžičky s tahini kefírem

Grilovený lílek, jak ho neznáte! Ať už s tempehem či bez, vyzkoušejte ho s dressingem či Cocomayo a úspěch je zaručen! 

Číst celé →

Polévka z pečené červené řepy s kokosovým krémem

Lahodná polévka z řepy udělá našim chuťovým buňkám vždy radost: zahřeje, chutná a navíc, v tomto případě, i krásně vyživuje naše tělo. Dobrou krémovou chuť!

Číst celé →

Lehký ředkvičkový symbiotický salát s keefirem

Symbiotický? Díky našemu jedinečnému Keefiru, který přátelskými bakteriemi rozhodně nešetří! Ať už však sáhnete po něm, či jakémkoliv z našich yoguardů či dokonce naší veganské majonéze Cocomayo, rozhodně neuděláte chybu!

Číst celé →

Salát z červené řepy s koprem a mátou

Prebiotické osvěžení? Přesně takový je lehký salátek z červené řepy, který poskytne mnoho antioxidantů a také toho, co si ve Wild&Coco tak rádi hýčkáme - výživu našim střevům. Zkombinujete-li ho s Cocomayo, výsledkem bude nekonečná lahoda, která se v trávení skvěle přátelí se zeleninou!

Číst celé →

Snídaňové ovesné menu s dýní a kaki

Slané nebo sladké? Fermentované kokosové produkty můžete využít tak či tak. Evokuje-li vám tento recept slaný oběd, nenechte se mást, je to snídaňová nálož plná zdraví prospěšných látek v podobě ovesné kaše s kaki ovocem a dýní! Inspirujte se s námi s tímto tajemným pokrmem.

Číst celé →