Objevujte kokos.

Veganská dýňovo-kokosová polévka

Dýně, ach tak dýně - nejen halloweenský přežitek, ale výborná zahřívací potravina v zimním období, která svou plnou chutí doprovázenou kokosovým mlékem poskytne lahodný komfort vašemu tělu. 

Číst celé →

Celerové a mrkvové hranolky s jogurtovým dipem

Ať už s Cocomayo, naší skvostnou veganskou majonézou, nebo yoguardovým dressingem, celerové a mrkvové hranolky budou vaší oblíbenou chuťovkou pro příjemný podvečer, které navíc nezatíží vaše trávení. Co víc si přát? 

Číst celé →

Rýžová kaše s toppingem Elimba

Rýžová kaše může mít mnoho odstínů a příchutí. Nás jich baví celé spektrum a pokud naše snídaně voní po kakau a chutná po miliardách přátel, je to to pravé. A třeba i pro vás!

Číst celé →

Prebiotická chia snídaně

Rádi byste si dopřáli hodnotnou a pestrou snídani, jejíž příprava nezabere příliš mnoho času? Jedním z řešení je připravit si ji den předem! A jak? Inspirujte se s námi! 

Číst celé →

Čočkové krokety / falafel s kefírovou omáčkou

Patříte mezi milovníky falafelu? Pokud ne, určitě si jej zamilujete! Ve veganské podobě má totiž nejen kouzelnou chuť, ale také příznivé účinky na váš mikrobiom. A to je synergie, kterou my v jídle milujeme! 

Číst celé →

Rýže v kokosovo - zeleninové omáčce

Svěží díky avokádu a zahřívací díky rýži? Ideální kombinace! Navíc s dávkou prebiotické radosti v kokosovém mléce - o tom si každý wild gurmán nechává zdát. Nalaďte své chuťové buňky na lahodnou realitu!

Číst celé →

Avokádový toast s Yoguardem

Vymazlená prebiotická svačinka s yoguardem, nekonečným zdrojem zdraví prospěšných kultur a avokádem, nekonečným zdrojem tuků, které náš organismus přivítá s otevřenou náručí. Dobrou chuť!

Číst celé →

Royal Virgin Smoothie Bowl

Smoothie bowl má nespočet variant a je nejen krásný na pohled, ale může být doslova zásobárnou vitaminů, minerálů a antioxidantů. Inspirujte se a ozdobte si ten svůj! 

Číst celé →

Kokosovo-čokoládový hrnkový koláček

Hrníčkové kuchařky se již dlouho těší velké oblibě a je zřejmé proč! Jednoduché na přípravu a navíc lahodné: to je snídaně, kterou si můžete ode dneška dopřávat, a to v podobě čoko-kokos hrníčku. Dobré chutnání!

Číst celé →

Proteinový prebiotický hummus

Studený pokrm levantského původu představuje kaši či dip z rozmačkané uvařené cizrny smíchané s tahinou. Jak vypadá tato lahůdka v prebiotické podobě a podání Wild & Coco? Přesvědčte se sami!
Číst celé →

Zimní čočka v kokosovém mléce

Jak na Nový rok, tak po celý rok? Dopřáváte-li si rádi na nový rok čočku, přinášíme vám recept, který si rádi uvaříte po celý rok, jelikož je zkrátka... naprosto lahodný, plný vlákniny a zdraví prospěšných probiotických složek! 

Číst celé →

Vánoční kešu nápoj

Opojný nápoj s vánočním aroma nejen zahřeje, ale potěší všechny smysly! 

Číst celé →