Objevujte kokos.

Bezlepkový wrap s tempehem

Připravit, zabalit a... vychutnat! Bezlepkový wrap s tempehem poskytne notné množství vitaminů, minerálů a bílkovin. A také - nízký obsah soli! Což mu na lahodnosti určitě neubírá, vyzkoušejte sami.

Číst celé →

Čočkové “meatballs” v rajčatové omáčce s grilovaným tempehem

Protože (ne)masové kuličky z čočky s naším tempehem ještě neznáte! A až se poznáte, bude to vaše oblíbené menu bohaté na vlákninu, bílkoviny a mnoho živin. A protože čočku je škoda nemít v oblibě! 

Číst celé →

"Smetanové" penne s tempehem

Smetanové penne, kdo by je neměl rád! Nenechte se však mást, v našem případě "smetana" znamená mix... No, nechte se překvapit!

Číst celé →

Quinoa chilli con carne

Con carne nebo sin carne? S masem nebo bez? My volíme druhou možnost a pokud existují variace chilli con carne ve veganské podobě, toto je ta pravá. Těšíme se, až si ji zamilujete tak jako my! 

Číst celé →

Nepečené řezy s malinovou marmeládou

Krémovo-malinové opojení v podobě veganských řezů, které budete milovat. Navíc za doprovodu chia semínek a domácí marmelády určitě jinak než je znáte.

Číst celé →

Veganské twix tyčinky

Staré známé Twix tyčinky - známe je snad všichni. Dobrota, běžně plná cukru, se však vyrobena z našich spreadů může stát zdravou lahodou, po které se jen zapráší. Vyzkoušejte!

Číst celé →

Mayo salát s batátovými hranolky a grilovaným tempehem

Coco mayo je láskou prebiotickou, chutnou ve všech podobách: třeba s tempehem, batátovými hranolky a salátem si rozumí náramně!

Číst celé →

Banana bread s křupavou granolou

Milujete banánový chlebíček nebo jste ještě nevyzkoušeli ten, který by vás okouzlil? Ať tak či tak, tenhle budete milovat.

Číst celé →

Ovesné kešu tyčinky

Lehká a zdravá svačinka, po které rádi sáhnete před cestou do práce nebo při odpolední kávě? Ovesné tyčinky budete milovat!

Číst celé →

Pomerančové brownies s čokoladovou pěnou

Pomeranč a kurkuma - báječná kombinace barvy slunce s protizánětlivými účinky a mnoha důležitými prvky a minerály z kakaa Elimba. A co teprv v čokoládových brownies! 

Číst celé →

Koko-čoko pěna

Opojná chuť čokolády a kokosu vytváří nádhernou symbiózu, kterou jednou ochutnáte a budete si ji chtít dopřávat častěji a častěji....

Číst celé →

Mango-marakujové smoothie

Rádi zkoušíte nejrůznější smoothies? Váš mikrobiom bude chrochtat blahem z Cocofirové symbiózy a vaše tělo z dávky vitaminů a minerálů obsažených v mangu. To totiž, jak se již dlouho traduje, pomáhá přečkat stavy nervozity, stresu, podrážděnosti a duševní únavy. Pohodě zdar!

Číst celé →