Objevujte kokos.

Mango curry s rýží

Láska na kari - to je náš nový recept, ve kterém kokosové mléko zjemní každou chuť a mango dodá chuť exotiky, která potěší v každém ročním období. 

Číst celé →

Grilované chilli zeleninové věžičky s tahini kefírem

Grilovený lilek jak ho neznáte! Ať už s tempehem či bez, vyzkoušejte ho s dresinkem či Coco mayo a úspěch je zaručen! 

Číst celé →

Polévka z pečené červené řepy s kokosovou smetanou

Lahodná polévka z řepy udělá našim chuťovým buňkám vždy radost: zahřeje, chutná a navíc, v tomto případě, i krásně vyživuje naše tělo. Dobrou krémovou chuť!

Číst celé →

Lehký ředkvičkový symbiotický salát s Cocofirem

Symbiotický? Ano, díky našemu jedinečnému Cocofiru, který přátelskými bakteriemi rozhodně nešetří! Ať už však sáhnete po něm. či jakémkoliv z našich Cocoguardů či dokonce naší veganské majonéze Coco mayo, rozhodně neuděláte chybu!

Číst celé →

Salát z červené řepy s koprem a mátou

Prebiotické osvěžení? Přesně takový je lehký salátek z červené řepy, který poskytne mnoho antioxidantů a také toho, co si ve Wild&Coco tak rádi hýčkáme - výživu našim střevům. Zkombinujete-li ho s Coco mayo, výsledkem bude nekonečná lahoda, která se v trávení skvěle přátelí se zeleninou!

Číst celé →

Snídaňové ovesné menu s dýní a kaki

Slané nebo sladké? Fermentované kokosové produkty můžete využít tak i tak. Evokuje-li vám však tento recept slaný oběd, nenechte se mást, je to snídaňová nálož plná zdraví prospěšných látek v podobě ovesné kaše s kaki ovocem a dýní! Inspirujte se s námi s tímto tajemným pokrmem.

Číst celé →

Veganská dýňovo-kokosová polévka

Dýně, ach tak dýně - nejen halloweenský přežitek, ale výborná zahřívací potravina v zimním období, která svou plnou chutí doprovázenou kokosovým mlékem poskytne lahodný komfort vašemu tělu. 

Číst celé →

Celerové a mrkvové hranolky s Cocoguardovým dipem

Ať už s Coco mayo, naší skvostnou veganskou alternativou majonézy, nebo Cocoguardovým dressingem, celerové a mrkvové hranolky budou vaší oblíbenou chuťovkou pro příjemný podvečer. Věděli jste, že nezatíží vaše trávení? Co víc si přát? 

Číst celé →

Rýžová kaše s toppingem Elimba

Rýžová kaše může mít mnoho odstínů a příchutí. Nás jich baví celé spektrum a pokud naše snídaně voní po kakau a chutná po miliardách přátel, je to to pravé. A třeba i pro vás!

Číst celé →

Prebiotická chia snídaně

Rádi byste si dopřáli hodnotnou a pestrou snídani, jejíž příprava nezabere příliš mnoho času? Jedním z řešení je připravit si ji den předem! A jak? Inspirujte se s námi! 

Číst celé →

Čočkové krokety / falafel s Cocofirovou omáčkou

Patříte mezi milovníky falafelu? Pokud ne, určitě si jej zamilujete! Ve veganské podobě má totiž nejen kouzelnou chuť, ale také příznivé účinky na váš mikrobiom. A to je synergie, kterou my v jídle milujeme! 

Číst celé →

Rýže v kokosovo-zeleninové omáčce

Svěží díky avokádu a zahřívací díky rýži? Ideální kombinace! Navíc s dávkou prebiotické radosti v kokosovém mléce - o tom si každý wild gurmán nechává zdát. Nalaďte své chuťové buňky na lahodnou realitu!

Číst celé →