Objevujte kokos.

Hruška plněná karameládovými jablky a zapečenými ovesnými vločkami

Plněná hruška, která nabízí mnohem více než jen lahodný voňavý sezónní dezert. Servírujte ji s našimi prebiotickými produkty a stane se tak na výsost zdravou svačinkou! 

Číst celé →

Jáhlový nepečený dort

Nepečený dort je vždy skvělý nápad. A co teprve s podmanivou vůní jablek, chutí javorového sirupu a hlavně - tolik zázračnými jáhly, které svou zásaditostí a mnoha dalšími benefity rozhodně potěší váš organismus. 

Číst celé →

Zimní pohanková čoko kaše

Zimní snídaně plná živin, která krásně zahřeje a nastartuje do nového dne. Dobrou chuť!

Číst celé →

Green smoothie bowl s Wild&Coco Granolou

Protože naše Granola má výsostnou a všeobjímající chuť! A protože smoothie bowl, který hraje všemi barvami (i tou zelenou), je ideální pro očistu organismu díky zelenému ječmeni, antioxidantům z borůvek a zážitku z rituální snídaně. 

Číst celé →

Mangový pudink s Cocofirem

Pudink s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin a vlákniny, která čistí střeva a zároveň krmí přátelské bakterie? Přesně takové vlastnosti má mangový pudink, do kterého můžete přidat váš oblíbený Cocofir.

Číst celé →

Podzimní jablkovo-skořicové smoothie

Jemnost podzimu, energie zklidnění a posílení naší imunity. Výživné mlsání s vůní jablek a skořice vám provoní každý přítomný okamžik. 

Číst celé →

RAW kokosový cheesecake

Milujete cheesecake? Pak budete z našeho veganského raw dortíku v podzimní variaci naprosto unešení! 

Číst celé →

RAW pohanková kaše

Podzimní ovocné tóny a snídaňové rituály - to vše v sobě snoubí raw pohanková kaše, která s Cocofirem za doprovodu Granoly chutná nebývale! 

Číst celé →

Cocofirová zálivka

Jelikož pro nás Cocofir znamená báječné osvěžení a zároveň skvělý doplněk nejen k letním pokrmům, přinášíme vám dnes naše favority mezi dipy. 

Číst celé →

Snídaňová variace s Cocofirem a kakaem

Protože každý den je co oslavovat a začít s rituálem hned ráno znamená udělat si krásný celý den.

Kakaové ceremonie jsou našimi oblíbenými rituály, užíváme si je proto často a rádi. A rádi také kakao přidáváme do snídaní.

 

Číst celé →

Snídaňová kaše s Cocofirem a karamelovou pomazánkou

Rádi byste ráno sáhli po pestré snídani prospěšné vašemu tělu? Snídaňovou kaši s Cocofirem si můžete připravit předchozí den do ledničky a ráno jako když najdete - výživnou snídani, která zasytí a navíc - chutná přímo nebesky. 

Číst celé →

Cizrnové kari s jasmínovou rýží

Láska s vůní kari se špetkou chilli a lahodný oběd či s láskou připravená večeře je na světě. 

 

Číst celé →